آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,550

عکس های زیباترین دختر آتش نشان دنیا

عکس های زیباترین دختر آتش نشان دنیا

عکس هایی از دختر زیبای آتش نشان

گان نارتن دختر اهل کشور نروژ است که به عنوان زیباترین دختر آتش نشان در دنیا شناخته شده است و به همین دلیل بسیار معروف است. این خانم جذاب و زیبا به جز شغل اتش نشانی مربی بدنسازی و فیتنس نیز است و دارای اندامی ورزیده است. عکس های این دختر زیبا در اینستاگرام بسیار منتشر شده است و صفحه اینستاگرام این دختر زیبا بسیار طرفدار دارد.

 

عکس های زیباترین دختر آتش نشان دنیا

عکس دختر زیبای آتش نشان

به نقل از دیلی میل تعداد مشترکان صفحه این دختر زیبای ۳۰ ساله که علاوه بر شغل اصلی خود ورزش و فیتنس را دوست دارد، به بیش از ۵۰ هزار نفر رسیده است. وی که به عنوان مربی شخصی در باشگاه فیتنس نیر کار می کند، توصیه های ورزشی خود را در صفحه اش در اینستاگرام در میان می گذارد.
این دختر نروژی می گوید در سن ۱۹ سالگی تصمیم گرفت مامور آتش نشانی شود چون زندگی فعال و کارگروهی را دوست دارد.خانم نارتن می گوید:” وقتی می خواستم در اداره اتش نشانی استخدام شوم مادرم گفت که هیچوقت نشنیده که یک دختر مامور آتش نشانی شود و چرا می خواهم این شغل را انتخاب کنم؟ و من در پاسخ گفتم چرا که نه”.

 

دختر نروژی می گوید:” مردم وقتی از شغل من باخبر می شوند، تعجب می کنند اما من این را یک کار عادی می دانم. دوستانم می گویند من از شوخ طبعی پسرانه برخوردار هستم و معتقدند من چابک تر از اکثریت دختران هستم.

عکس های زیباترین دختر آتش نشان دنیا

عکس های زیباترین دختر آتش نشان دنیاعکس های زیباترین دختر آتش نشان دنیاعکس های زیباترین دختر آتش نشان دنیا

عکس های دختر جذاب و زیبای آتش نشان

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*