آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,137

چرا جشنواره فیلم فجر امسال فرش قرمز ندارد؟

امسال در برج میلاد مراسم فرش قرمز نداریم

محمد حیدری دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در خصوص برگزاری مراسم افتتاحیه این جشنواره گفت:افتتاحیه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر نهم بهمن ماه در سالن همایش های برج میلاد برگزار خواهد شد.

 وی در همین راستا ادامه داد:این برنامه کاملاً رسمی برگزار شده و طی آن مراسم بزرگذاشت از برخی هنرمندان صورت خواهد پذیرفت.
سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر

 محمد حیدری دبیر جشنواره فجر

 دبیر جشنواره در خصوص بروز مشکلات بلیت فروشی اعلام کرد:مشکلاتی برای بلیت فروشی پیش آمد که خود من رسماً عذرخواهی خود را اعلام کردم.
وی ادامه داد:۱۵ هزار نفر در روز اول بلیت فروشی از طریق سایت سینوگرام ثبت نام کرده اند که بر اساس الویت در ثبت نام پیامکی به آنها داده خواهد شد تا برای اخذ بلیت به پردیس ملت مراجعه نمایند.
  محمد حیدری درباره برگزاری مراسم فرش قرمز این دوره از جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد:امسال برج میلاد محل تخصصی تماشای فیلم ها خواهد بود که در آن رسانه ها، منتقدین و صاحبان آثار شرکت خواهند کرد. معرفی آثار نیز در پردیس سینمایی ملت برگزار می شود. در انتها باید بگویم امسال در برج میلاد مراسم فرش قرمز نخواهیم داشت.
 جشنواره امسال یک روز زودتر یعنی ٩ بهمن ماه در برج میلاد محل اهالی رسانه برگزار خواهد شد. یعنی به مدت ١١ روز و از ساعت ١٣:٣٠ ظهر به بعد نمایش آثار آغاز می شود و صبح ها نمایشی نخواهیم داشت.نشست های خبری امسال همگی بعدازظهرها و پس از نمایش آثار در برج میلاد برگزار خواهد شد. به احترام شب وفات در ٢٢ ام بهمن ماه، مراسم اختتامیه جشنواره در ٢١ بهمن ماه و شب ٢٢ ام بهمن برگزار خواهد شد. افتتاحیه و اختتامیه در برج میلاد برگزار می شود.
منبع : میزان -/ح
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*