آخرین خبرها
تعداد بازدید : 5,186

تصاویر دیده نشده از غواصی تا اسکوتر سواری “فرح دیبا”

خوش گذرانی فرح دیبا در کیش

فرح همسر سوم محمدرضا پهلوی، شاه زمان طاغوت ایران بود که به همراه همسر خود بعد از تاراج تمام سرمایه متعلق به مردم در پی انقلاب با شکوه ملت ایران اقدام به فرار از ایران کرد.

فرح فرزند فریده قطبی و سهراب دیبا (از خاندان دیبا) در روز ۲۲ مهر ماه سال ۱۳۱۷ه.ش در تهران به دنیا آمد. او درکودکی پدرش را بر اثر بیماری سرطان از دست داد. او پس از اتمام تحصیل در مدرسه ژاندارک و دبیرستان رازی تهران، به همراه پسر دایی اش رضا قطبی برای ادامه تحصیل راهی فرانسه شد و در رشته معماری ادامه تحصیل داد.

وی پس از مدتی تحصیلات خود را در پاریس رها نمود و در آبان سال ۱۳۳۸ ه.ش با محمدرضا شاه پهلوی که به تازگی از همسر دوم خود ثریا اسفندیاری جدا شده بود ازدواج کرد. در همان سال او به عنوان اولین ملکه ایران تاجگذاری نمود. او ۴۴ فرزند به نامهای رضا، فرحناز، علیرضا و لیلا به دنیا آورد. دو ماه قبل از انقلاب ۱۳۵۷۷ و با اوج گیری اعتراضات مردمی، وی همراه با شوهرش ایران را ترک کرد و در ایالات متحده آمریکا و فرانسه(پاریس) زندگی می کرد.

در میان هزاران نوع تفریح رنگارنگ و متنوع خانواده پهلوی غواصی نیز یکی از تفریحات محبوب همسر شاه بوده است که در ادامه تصاویری دیده نشده از این خوشگذرانی فرح دیبا را میبینید.

غواصی فرح دیبا

خوشگذرانی فرح دیبا در آبهای جزیره کیش

غواصی فرح دیبا

خوشگذرانی فرح دیبا در آبهای جزیره کیش

غواصی فرح دیبا

خوشگذرانی فرح دیبا در آبهای جزیره کیش

غواصی فرح دیبا

خوشگذرانی فرح دیبا در آبهای جزیره کیش

و اما در ادامه نیز می توانید جدید ترین تفریح فرح دیبا را در سن ۷۸ سالگی که سوار بر اسکوتر برقی شده است را ببینید.

غواصی فرح دیبا

تفریح جدید و متفاوت فرح دیبا در ۷۸ سالگی

منبع : فردا نیوز، شما نیوز، نامه نیوز – / ل
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

  1. متاسفم براتون . اینکه شاه و خانواده اش جقدر دزدی یا کارهای ناشایست دیگه کردن موضوع دیگری است و خیلیهاشم درسته. ولی اینکه غواصی و اسکوتر اینقدر براتون سرکرمی بزرگی محسوب میشه جای تعجب داره. همین الآن در کشور ما خوشگذرانیها و سفرهای تفریحی که بسیاری از مردم طبقه متوسط آن هم به دفعات متعدد انجام میدن (سفرهای تفریحی به دفعات متعدد ، سواحل تفریحی پرخرج کاملا برهنه با انواع ماساژورها و کلوپهای بسیار پرخرج ) همچنین کاخها و آپارتمانهایی در کشور حتی در شهرهای کوچک و یا جاهای ناشناخته کشور به تعداد زیاد توسط تعداد زیادی از بخش متوسط نزدیک به مرفه، که کاخ شاه جلوشون به حساب نمیاد .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*