آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,171

الهام حمیدی نظر خواست/ جشن‌های ایرانی یا کریسمس؟!+تصاویر

الهام حمیدی از مردم نظر خواست

 الهام حمیدی بازیگر «خیلی دور خیلی نزدیک» درباره توجه زیاد برخی مردم به کریسمس و جشن‌های خارجی مطلبی را در اینستاگرام منتشر کرد

 الهام حمیدی از مردم نظر خواست

این بازیگر با انتقاد از کم‌لطفی به سنن ایرانی نوشت: «با اینکه خیلی به فرهنگ و سنن ایرانی و باستانی خودمون کم لطف و بی‌وفا شدیم و همه منازل و فضای مجازی از المان‌ها و تصاویر کریسمسی پرشده، لازم می‌دونم توجه همه ایرانیان به پاسداشت و بزرگداشت جشن‌ها و اعیاد ایرانی و اسلامی خودمان جلب کنم‌.»

 الهام حمیدی از مردم نظر خواست

او در ادامه ضمن تبریک سال نو میلادی نظر مردم را درباره گرایش بیش از حد به جشن‌های خارجی جویا شد. حمیدی در این باره نوشت:‌ «سال نو میلادی رو با احترام تبریک می‌گم به تمام هموطنان مسیحی کشورم و همینطور ارامنه جهان و امیدوارم سال نو میلادی سالی سرشار از صلح و دوستی باشه و خیلی دوست دارم بدونم دلیل گرایش بیش از حد این روزهای ما به جشن‌های خارجی مثل کریسمس و هالووین و … نسبت به جشن های خودمون از نظر شما چیه‌؟

۱- کار خوب فرهنگی نکردن روی جشن های و آئین های باستانی؟ ۲- غریبه‌نوازی و فرهنگ مرغ همسایه غازه؟ ۳- ادب و احترام و صرفا عرض تبریک؟  ۴ – زیبایی و رنگ و جلوه بهتر و بیشتر نمادهای کریسمس نسبت به هفت سین نوروز‌؟ ۵- و کلی دلایل و مسائل دیگه می تونند باشند که چرا توجه ما به کریسمس بیشتر شده؟»

خبر انلاین

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

  1. باهاش موافقم…..

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*