آخرین خبرها
تعداد بازدید : 868

دستگیری خداداد عزیزی به خاطر نرفتن به سربازی !؟

گاف عجیب سایت عربستانی درباره خداداد عزیزی

یک رسانه عربستانی در گافی وحشتناک نوشت که خداداد عزیزی به دلیل نرفتن به خدمت سربازی و پرداخت پول لازم جهت معافیت بازداشت شده است!

سایت عاجل عربستان با اشاره به نقل قولی از خداداد عزیزی درباره موضوع رفتن به خدمت سربازی در دهه ۹۰ میلادی که پس از بازی اخیر تیمش برابر پرسپولیس مطرح کرده بود نوشت:ستاره پیشین تیم ملی فوتبال ایران و سرمربی تیم سیاه جامگان، در دهه ۹۰ میلادی به خاطر امتناع از رفتن به دوره ۲۴۴ ماهه سربازی بازداشت شده بود.

خداداد عزیزی

خداداد عزیزی سرمربی سیاه جامگان

این سایت سپس با استناد به صحبت های عزیزی در رسانه های ایرانی که گفته بود «پیش تر و اواخر دهه ۶۰ و اوایل ۷۰ او را به دلیل نرفتن به خدمت با دستبند برده بودند،» نوشت که پس از بازی روز جمعه این مربی دستگیر شده است!

این رسانه عربستانی در گاف بسیار عجیبی نوشت:نیروهای امنیتی ایرانی پس از بازی اخیر تیم سیاه جامگان برابر پرسپولیس خداداد عزیزی را به خاطر نرفتن به خدمت سربازی عزیزی و امتناع این سرمربی از پرداخت پول جهت معافیت دستگیر کردند!

در ادامه این خبر به نقل از منبع رسمی باشگاه سیاه جامگان آمده است:باشگاه پس از دستگیری سرمربی خود در بحران به سر می برد و باید ۱۵ بازی را بدون حضور خداداد عزیزی انجام دهد!

خداداد عزیزی

سوتی سایت عربستانی در مورد خداداد عزیزی

 واکنش خداداد عزیزی به این خبر

خداداد عزیزی پس از شنیدن این خبر گفت:از شنیدن این خبر خیلی خنده ام گرفت. من ۴۵ سالم است و همه جای دنیا بیشتر ۲۰ ساله ها به سربازی می روند. حتما در عربستان ۴۵ ساله ها به خدمت سربازی می روند. اگر قرار بود ۲۰ ساله های آنها به سربازی برود، چه کسی شکم، گنده کند؟!

وی افزود:جالب است عنوان کرده اند که من سرباز فراری بوده و دستگیرم کرده اند. کسی نیست به آنها بگوید اگر فرض هم بگیریم که من سرباز فراری بوده ام، چرا این همه مدت من را دستگیر نکرده و مانده بودند در بازی با پرسپولیس دستگیرم کنند؟ من ۲ سال به خدمت سربازی رفته و به این مسئله هم افتخار می کنم. در سن ۱۹ سالگی و در تاریخ ۱۸ آذر سال ۶۹۹ عازم خدمت شدم.

منبع : بانک ورزش -/ح
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*