آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,840

زیباترین زنان مطلقه هالیوود را بشناسید + تصاویر

معروف ترین زنان مطلقه هالیوود

زنان جذاب که از همسر خود جدا شده اند و اکنون زندگی دیگری را در پیش گرفته اند. البته بیشتر زنان هالیوود خصبت جذابیت را دارند. بر کسی پوشیده نیست که رابطه ها در هالیوود بسیار کوتاه مدت هستند و حتی قبل از آنکه زندگی مشترکی شکل بگیرد، از هم می پاشد.

قصد داریم به معرفی زیباترین زنان مطلقه هالیوود بپردازیم.

بر کسی پوشیده نیست که رابطه ها در هالیوود بسیار کوتاه مدت هستند و حتی قبل از آنکه زندگی مشترکی شکل بگیرد، از هم می پاشد. البته همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم بسیاری از سلبریتی ها وقتی عشق را می یابند، به شریک زندگی شان وفادار می مانند، ولی در این میان هستند ستاره هایی که قبل از خشک شدن مهر سند ازدواجشان، درخواست طلاق می دهند.

زنان مطلقه هالیوود

معروف ترین زنان مطلقه هالیوود

البته وقتی جدایی ستاره ها در هالیوود به گوش رسانه ها می رسد، هرج و مرج و سر و صداهای زیادی به دنبال آن می آید.

بدون آنکه دلیل جدایی مشخص شود، مجله های شایعه پراکن و “منابع آگاه” شروع به دادن نسخه خودشان از آنچه اتفاق افتاده می کنند. طرفداران سر جایشان نشسته اند و سعی دارند با این شایعات و اخبار جسته و گریخته از این منبع و آن منبع سر در بیاورند
که حقیقت ماجرای طلاق ستاره ها چیست. بنابراین بدترین شایعات شکل می گیرند و پخش می شوند.

اخبار جدا شدن یک زوج هالیوودی می تواند هم شوکه کننده و هم اجتناب ناپذیر باشد. در هر صورت، در این صنعت همه چیز خیلی زود حالت بدی به خود می گیرد وقتی یکی از زوجین راه خودش را می رود. همانطور که در بیشتر طلاق های هالیوودی دیده ایم، روال رسمی طلاق می تواند به راحتی و بی دردسر پیش برود یا تبدیل به جنگ اعصاب و روان شود.

در هالیوود رابطه ها هر جور که پیش بروند، یک چیز کاملاً قطعی است:
خانم ها بر دلشکستگی جدایی غلبه می کنند و از این قضیه پیروز بیرون می آیند. در مورد بانوان مطلقه هالیوودی زیر، شاید هیچکدام حتی فکرش را هم نمی کردند که طلاق را تجربه کنند، زیرا همه آنها کله شق و جسور و بی پروا هستند.

حالا این خانم های جذاب در زندگی پس از طلاقشان موفق هستند و حتی بهتر از قبل به نظر می رسند و زندگی بهتری دارند.

کیتی هولمز

زنان مطلقه هالیوود

مشهورترین زنان مطلقه هالیوود

با آنکه وقتی کیتی شروع به آشنا شدن با تام کروز یکی از آقایان موفق هالیوود کرد، حسادت بسیاری از خانم ها را برانگیخت، ولی زندگی مشترک آنها پایان کلیشه ای سینمایی نداشت. کیتی فقط ۲۶ سالش بود که با تام ۴۲ ساله دوست شد. وقتی این دو با هم توسط دوربین های پاپاراتزی شکار شدند، توفانی در رسانه ها به پا شد و اولین حضور رسمی آنها بین مردم در شهر رم ایتالیا بود. بعد از دو ماه آشنایی، آنها در سال ۲۰۰۵ نامزد کردند و ۴ ماه بعد اعلام کردند که منتظر به دنیا آمدن دخترشان هستند. چند ماه پس از به دنیا آمدن سوری کروز، این زوج در رم ازدواج کردند.

به نظر می رسید که رابطه هولمز و کروز عالی و بی عیب و نقص باشد، ولی پشت دوربین ها، در واقع زندگی آنها در حال از هم پاشیدن بود. وقتی اعلام کردند که می خواهند جدا شوند دنیا را شوکه کردند و رسماً اظهار داشتند که زندگی مشترک شش ساله آنها به بن بست رسیده است.

زمانی که هولمز در برادوی صرف می کرد و زمانی که برای بزرگ کردن دخترش می گذاشت ثابت کرد که کیتی مادری هدفمند است و سعی می کند که حضوری فعال در عرصه کاری هم داشته باشد.

امبر هرد

زنان مطلقه هالیوود

زیباترین زنان مطلقه هالیوود

این بازیگر آمریکایی که با حرفه اش به موفقیت بالایی دست پیدا کرده است، اخیراً با ماجرای طلاقش از جانی دپ سوژه بسیاری از رسانه ها و مطبوعات بوده است. این زوج در سال ۲۰۰۱۱ سر صحنه فیلمبرداری فیلم «خاطرات عجیب و غریب» با هم آشنا شدند و رابطه رمانتیک شان از همانجا آغاز شد. چند سال بعد طی مراسمی خصوصی در منزل شان با هم ازدواج کردند. با آنکه این زوج با مسائل حقوقی که ربطی به زندگی شان نداشت مواجه بودند، ولی هیچ کس فکرش را نمی کرد که در حریم خانه شان مشکلات جدی داشته باشند.

در ماه مه سال ۲۰۱۶ بود که خانم هرد درخواست طلاق داد و زمین و زمان را زیر و رو کرد. درخواست طلاق او حاوی ادعاهای جنجالی از جمله خشونت جانی دپ علیه او بود. علیرغم تیترهای خبری زشتی که به او نسبت داده شد، این خانم بازیگر هنوز هم یکی از زیباترین بازیگران هالیوود است و هنوز هم به کار بی نقص خود و نقش آفرینی در فیلم های سینمایی ادامه می دهد. توانایی این بازیگر ۳۰ ساله و استعدادش در بازیگری خیلی زود مسئله طلاق پر دردسر و پر سر و صدایش را در سایه خود قرار خواهد داد.

بریتنی اسپیرز

زنان مطلقه هالیوود

ماجرای طلاق زنان مطلقه هالیوود

این ستاره موسیقی پاپ هم سهم خود را از شکست های عشقی داشته است. زندگی مشترک اسپیرز و دوست دوران کودکی اش شاید کوتاهترین ازدواج در طول تاریخ باشد، زیرا این زوج ۵۵۵ ساعت بعد از عروسی از هم جدا شدند. با این حال وقتی یکی از رقصنده های گروهش با نام کوین فدرلاین از او تقاضای ازدواج کرد، بریتنی خجالت نکشید و دوباره بله را گفت. این دو پس از نامزد شدن بعد از فقط سه ماه آشنایی، با رابطه شان بسیار خبرساز شدند و حتی ریز وقایع رابطه شان در اولین برنامه رئالیتی این خانم خواننده تحت عنوان «بریتنی و کوین:پر هرج و مرج» به تصویر کشیده شد. پایان اجتناب ناپذیر این زندگی در سال ۲۰۰۶ اتفاق افتاد یعنی زمانی که اسپیرز با دو فرزند و سه سال زندگی از همسرش جدا شد.

بعد از طلاق، زندگی شخصی بریتنی با خصومت های بیشتر روبرو شد که شاید عامل اصلی از هم پاشیدن روانی او در سال ۲۰۰۷ باشد که بسیار هم جنجالی شد و توسط همه رسانه ها علنی شد. از آن به بعد، این آیکون دنیای موسیقی تلاش و مبارزه کرد تا وجهه اش را از نو بسازد. مدت زیادی طول نکشید که با نیرویی تازه برگشت و حالا با موسیقی اش در عرصه دائمی شوهای لاس وگاس دوباره شهرت قبل را احیا کرده است. این خانم که حالا مادر مطلقه ای با دو پسر است ثابت کرد که برنامه کاری پر او باعث نشده که از مادر بودن کم بگذارد و این مسئله را به خوبی با سلفی هایی که از او در اینستاگرامش می بینیم پیداست. بریتنی قطعاً هنوز هم جذابیت گذشته را دارد.

جنیفر لوپز

زنان مطلقه هالیوود

جنیفر لوپز جزو معروف ترین زنان مطلقه هالیوود

او هنوز هم جنی از بلوک بغلی است. جنیفر لوپز به عنوان یکی از جذاب ترین خانم های هالیوودی، ثابت کرده که زندگی اش با طلاق از هم نمی پاشد و به موفقیت های بزرگش ادامه می دهد. استعداد لوپز فراتر از زندگی شخصی اش است و وجهه شخصی او با مشکلات عشقی زیر سوال نمی رود. این زیباروی ۴۷ ساله قبل از سال ۲۰۰۲ دو ازدواج کوتاه را تجربه کرد، ولی طلاق پر سر و صدایش از مارک آنتونی خواننده و دوست قدیمی اش بود که توجه رسانه های دنیا را به خود جلب کرد. آنها در سال ۲۰۰۴ ازدواج کردند و چهار سال بعد صاحب دوقلوی دختر و پسری شدند.

علیرغم تابلوی سعادتمندی که به تصویر کشیده بودند، آنتونی پس از هفت سال زندگی مشترک درخواست طلاق داد. با پایان غم انگیزی که لوپز تجربه کرد، شاید کاسپر اسمارت، رقصنده گروه لوپز بود که دوباره شادی را به زندگی اش بازگرداند. این خواننده آمریکایی با وجهه جدیدش هنوز هم جذاب و زیباست و شادی زندگی و خوشبختی اش را با آهنگ ها و ترانه هایش نشان می دهد.

هایدی کلوم

زنان مطلقه هالیوود

آشنایی با زنان مطلقه هالیوود

به عنوان اولین مدل آلمانی که تبدیل به یکی از فرشته های ویکتوریاز سیکرت شد، هایدی کلوم چهره ای برجسته در صنعت مدلینگ به شمار می رود. این خانم که مدل مجله معروف Sports Illustrated Swimsuit نیز بوده است، به راحتی از راه رفتن روی دفیله های فشن شو ها به داخل آتلیه های طراحی مد راه یافت و چند خط تولید پوشاک فشن و عطر و ادکلن نیز راه اندازی کرده است. با این حال زندگی شخصی اش به راحتی حرفه اش پیش نرفت.

کلوم پنج سال زندگی مشترک با ریک پیپینو (استایلیست) داشت، قبل از آنکه وارد رابطه ای پر فراز و نشیب با سیل (خواننده) شود. این دو در ماه مه ۲۰۰۵ در ساحلی در مکزیک ازدواج کردند و بعدها صاحب سه فرزند شدند. با این وجود، پس از هفت سال زندگی مشترک، طلاق گرفتند. کلوم پس از طلاق بسیار پر سر و صدایش هرگز نلغزید و به موفقیت های بیشتر در تلویزیون ادامه داد. در سال ۲۰۱۳، این مدل آیکونیک به عنوان یکی از داوران فصل هشتم America’s Got Talentt انتخاب شد.

هیلاری داف

زنان مطلقه هالیوود

زیباترین زنان مطلقه هالیوود

هیلاری یک بچه ستاره سابق دیزنی است که هنوز هم مردم آمریکا به او افتخار می کنند. بر خلاف همبازی هایش در شبکه دیزنی، این هنرپیشه سریال «لیزی مک گوایر» وجدانش را همیشه بیدار نگه داشت و از دردسر به دور ماند. وقتی این خانم بازیگرو خواننده در سن ۲۸ سالگی با مایک کامری (بازیکن هاکی) در سال ۲۰۱۰۰ ازدواج کرد، طرفدارانش از ازدواج او بسیار خوشحال شدند. این زوج حتی صاحب پسری به نام لوکا شدند، ولی هیلاری بعد از شش سال زندگی مشترک و ساختن خانواده ای بی عیب و نقص، در سال ۲۰۱۶ تقاضای طلاق داد.

آنچه بیشتر مردم را شوکه کرد این بود که آنها اظهار داشتند که هنوز یکدیگر را دوست دارند و به دوستی شان ادامه خواهند داد. پس از طلاق، خانم داف خود را وقف کارش کرد و در سریال تلویزیونی جدید به نام «جوانتر» بازی کرد. علاوه بر بهتر شدن رزومه کاری، داف روی آلبوم جدیدش نیز کار کرد. در طول مدتی که داف روی تبلیغات موسیقی و سریالش کار می کرد، روی جلد مجله Shapee نیز رفت و نشان داد که یک مادر می تواند هیکل زیبایی هم داشته باشد. وی به تازگی با فرد دیگری آشنا شده و زندگی پس از طلاقش دوباره با عشق رنگ دیگری گرفته است.

کیت هادسون

زنان مطلقه هالیوود

جذاب ترین زنان مطلقه هالیوود

هنرپیشه جذاب فیلم «چطور مردی را در ده روز از دست بدهیم» ممکن است روی پرده سینما تجربه از دست دادن مردی را داشته باشد، ولی خارج از فیلم نیز شکست در ازدواج را تجربه کرده است.
در سال ۲۰۰۰ کیت هادسون با کریس رابینسون، خواننده اصلی گروه «کلاغ های سیاه» ازدواج کرد.این زوج شش سال با هم بودند تا اینکه جدایی شان را علنی کردند. یک سال بعد نیز طلاق آنها قطعی و نهایی شد و حالا حضانت مشترک پسر ده ساله شان، رایدر را به عهده دارند.

هادسون در سال ۲۰۱۱ بار دیگر به عشق شانسی داد و با متیو بلامی نامزد کرد. پس از آنکه این زوج صاحب پسری شدند و چهار سال با هم بودند، نامزدی شان به هم خورد.
حالا کیت مادر مطلقه ای با دو پسر است و به تازگی خط تولید پوشاک ورزشی Fabletics را نیز راه اندازی کرده است.

زمان هایی که کیت پوشاک ورزشی طراحی نمی کند یا مشغول فیلمبرداری نیست،با پسرانش وقت می گذراند.

منبع : برترین ها -/ح
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۹ نظر

 1. البته هنرپیشه های هالیوود ممکنه بصورت آلترناتیو مطلقه باشن یا نباشن…

 2. آلترناتیو یعنی چی؟؟

  • یعنی راه حل جایگزین … یا گزینه های مختلف پیشنهادیکه میتونن جایگزین شن …راه یا گزینه ای که میتونه تبدیل به هم شه …مثلا نوبتی میتونه طلاق …ازدواج …طلاق …ازدواج …طلاق…ازدواج … همینطور ادامه بده …اینا میتونن جایگزین همدیگه شن.
   اسمت چیه رو؟

   • خانوم اجازه ؟
    میشه لطفا سیاست های پوپولیستی در جریان های فرهنگی چپگرا وابسته به غرب را به صورت تطبیقی با سیاست های کومونیستی و اکسپرسیونیسمی در رشد و توسعه پایدار اقتصادی و علمی کشورهای وابسته به بلوک شرق را با رسم شکل توضیح بدید ؟
    با تشکر و تجدید احترام

 3. خخخخخخخ پیام امیرعلی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*