آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,782

ماجرای رقص در هواپیمای مالزی به تهران! + تصاویر

رقص در هواپیمای مالزی به تهران ، بازار گرم فحشا در آسمان ایران

چند روزی است که سرمهماندار هواپیمایی کوآلالامپور فیلمی را با نام شاد ترین پرواز ایرانی در یوتیوپ پخش کرده است که در برخی از کانال های تلگرامی هم بازخورد زیادی داشته به حدی که فقط در یکی از شبکه های مجازی در کمتر از یک ساعت ۱۰۰ هزار بازدید داشته است!ماجرای فیلم نشان از رقص مهمانداران هواپیمایی ایر آسیا با مسافران ایرانی است که در داخل هواپیما انجام شده است.

در پرواز کوآلالامپور به تهران که در هفته گذشته توسط شرکت ایر آسیا و شماره پرواز ۷۷۶ انجام شده است در حالی که مسافران حدود ساعت ۱۶ عصر سوار بر هواپیما می شوند بعد از گذشت چند ساعت و در تاریکی شب که احتمالا به آسمان ایران رسیده اند با دعوت مهمانداران هواپیما بلند شده و در میانه صندلی های هواپیما همراه با مهمانداران می رقصند.

رقص در هواپیما

عکس رقص در هواپیما مالزی به تهران

رقص در هواپیما

رقص مهماندار زن با مسافران در هواپیما با اهنگ ایرانی

پخش آواز ایرانی و شاباش دادن ایرانیان به مهمانداران اوج وقاحت و بی قانونی را توسط این شرکت هواپیمایی و خدمه آن نشان می دهد.

بدون شک حتی اگر این هواپیما به مرز هوایی ایران هم نرسیده باشد طبق قانون مجاز به چنین هنجار شکنی و تلاش برای رقصاندن مسافران نبوده است!

شبکه های خارجی از این اقدام به عنوان تمایل ایرانیان به داشتن آزادی البته از نوع بی قید و شرطش خبر داده اند.

گفتنی است پیش از این نیز یک مهمانداران یکی از پرواز های آسیایی در پرواز به ایران پوشش اسلامی زنان را به سخره گرفته بودند و در پرواز دیگری از اروپا هم بدون حجاب وارد خاک ایران شده بودند که تاکنون برخورد در خوری در این زمینه صورت نگرفته است.  اما رقص آن هم به این شکل در پرواز مالزی به تهران تاکنون سابقه ای در پروازهای خارجی نداشته و بدون تردید اوج وقاحت و بی قانونی در پرواز های خارجی را نشان می دهد.

منبع : شهدای ایران /ن
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳ نظر

  1. من فیلمشو دیدم خیلی هم با حال بود …درست مثل تورهای ترکیه بود.که همه از فرصت برای رقصیدن استفاده میکنن.

  2. خاک تو سر بی جنبه ایرانی ها. واقعا بعضی ها عقده دارن

  3. شبکه های خارجی راست میگن ایرونیا علاقه به آزادی دارن..کافیه یه بار با هواپیما سفر خارجی داشته باشین تا ببینین چجوری به محض اینکه خاک ایران رو ترک میکنیم ملت سریع روسریشونو رو برمیدارن… ضمنا هنجار شکنی و هزار تا اسم دالکی دیگه که سرش میزاریین رو انجام بدن ولی باز صد رحمت که ادم رو سالم میرسونن…

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*