آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,089

مردی با ۵ همسر و ۲۴ بچه در یک خانه! + تصاویر

زندگی مرد آمریکایی با ۵ همسرش در یک خانه

بردی ویلیامز از اهالی شهر سالت لیک در ایالت یوتا است و دارای پنج همسر و ۲۴ فرزند است.

این خانواده عجیب که قبلا ً از پیروان کلیسای مورمون در آمریکا بوده اند، در اواسط دهه ۲۰۰۰ میلادی به تغییر مذهب روی آورده و هم اکنون فرزندان خانواده – که سنینی بین ۲ تا ۲۰ سال دارند – تحت آموزش های بودایی قرار گرفته اند.جالب اینکه دو تن از همسران بردی با یکدیگر دخترخاله هستند و همه آن ها حداقل به مدت ۱۴ سال است که با بردی زندگی می کنند.

همسر

تمامی اعضای خانواده در دو ساختمان دو طبقه بزرگ شامل چند واحد و در محوطه ای مشترک ساکن هستند. هر پنج همسرآقای ویلیامز در تهیه غذا برای ۳۰ نفر اعضاء خانواده مشارکت دارند. آقای ویلیامز و همسرانش خود را خانواده ای “شاد، مستقل و مترقی” می خوانند.

همسر

چندهمسری در واقع میراث اعتقادات کلیسای مورمون ها در تاریخ آمریکا است. با این وجود این کلیسا رسما ً سنت چندهمسری را پس از پیوستن به دیگر ایالت های آمریکا در سال ۱۸۹۰ کنار گذاشت. چندهمسری با آداب مسیحیت پروتستان در آمریکا در تناقض است.

همسر

چندهمسری در ایالت یوتا غیرقانونی است. به همین علت آقای ویلیامز و خانواده اش مجبور شدند پس از حاضر شدن در یک برنامه تلویزیونی در سال ۲۰۱۱ که منجر به تعقیب قضایی آن ها شد، به لاس وگاس در ایالت نوادا مهاجرت کنند.

منبع : پرشین وی -/ ر
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲ نظر

  1. یه وقت کم نیاره ویلیامز، به مرور زنهاش شبیه هم شدن، من اگه جای ویلیامز بودم از ۵ تا قاره یکی ور میداشتم که تعادل دنیا به هم نخوره… خخخخ

  2. لاکردار این ترامپ تو تنوع طلبی گذاشته تو جیبش لامصب بودائی تنهائی ۵تا رو باهم حریفه .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*