آخرین خبرها
تعداد بازدید : 5,741

زیباترین زنان جهان اهل کدام کشورند + تصاویر

تصاویر زیباترین زنان دنیا

زیبایی نعمت خدادادی است که در بعضی از افراد بیشتر وجود دارد . یک سایت معتبر در اقدامی جالب تصاویری از زیباترین زناندنیا را جمع آوری کرده است . این زنان در کشورهای مختلف دنیا زندگی میکنند و از نظر زیبایی ، ظاهری بی نظیر دارند . در ادامه تصاویری از زیباترین زنان دنیا را مشاهده خواهید کرد .

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.

زیباترین زنان دنیا

-آمریکا

با وجود اینکه امریکا یکی از چاق ترین کشورهای دنیا محسوب میشود ولی نباید از این نکته گذشت که امریکا همراه فرانسه بزرگترین تولید کننده لوازم اریشی دنیا محسوب می شود و بهترین کشور برای انجام اعمال زیبایی در دنیا است دختران لس انجلس و میامی در دنیا معروف هستند با وجود اینکه زیبایی بسیاری از امریکایی ها مصنوعی است.

زیباترین زنان جهان

عکس زیباترین دختران جهان

۹-انگولا

زیباترین دختران افریقا متعلق به انگولا هستند.یکی از برندگان مسابقه میس یونیورس هم از این کشور بود مسابقاتی که هر ساله زیباترین زنان دنیا را انتخاب میکند.شارام دنیز که یکی از زیباترین زنان دنیا است از این کشور است.به همین دلیل است که انگولا را ملکه زیبایی افریقا مینامند.

زیباترین زنان جهان

عکس زیباترین دختران جهان

 ۸-لبنان

کمتر کسی است که قبول نداشته باشد که لبنانی ها(و البته ایرانی ها)زیباترین دختران خاورمیانه و دنیای عرب هستند.با وجود جنگ های متعدد و نبود خوراک مناسب مانند کشورهای اروپایی در این کشور زنان این کشور زیبایی خود را حفظ کرده اند.به گزارش پارس ناز یک سفر به لبنان تمام تردید های شمارو درباره ی دختران این کشور برطرف میکنه.

زیباترین زنان جهان

عکس زیباترین دختران جهان

۷-اوکراینتا حالا فکر کردید چرا مردان از کشورهای مختلف اروپایی برای پیداکردن همسر اینده خود به اوکراین سفر میکنند؟دلیل اصلی ان زنانی است که زیابیی بدنشان مهم ترین چیز در زندگیشان است.زنان اوکراینی از جذاب ترین زنان کل اروپا هستند.قدم زدن چند دقیقه ای در کیف دلیل این جذابیت را به شما نشان خواهد داد.

زیباترین زنان جهان

عکس زیباترین دختران جهان

۶-کلمبیاشاید همه انها شبیه سوفیا ورگارا نباشندولی دست کمی از او هم ندارند.دختران کلمبیایی به بدنی منحنی و کشیده معروف هستند که هر کسی را جذب خود میکند.هنگام عبور از خیابان های بوگوتا خود را کنترل کنید.

زیباترین زنان جهان

عکس زیباترین دختران جهان

۵-ونزوئلادختران ونزوئلا نیازی به تعریف یا توضیح کسی ندارند.بیشترین برنده های هرساله مسابقات میس یونیورس از این کشور هستند.بزرگترین صنعت ونزوئلا بعد از تولید نفت عمل های جراحی زیبایی است.هر کشوری به یک چیز افتخار میکند و ونزوئلایی ها به زیبایی زنانشان!زیبایی در این کشور تبدیل به یک سمبل شده است.طبق نظرسنجی های منتشرشده دختران وزنان این کشور بیشترین زمان خود را صرف زیبایی میکنند.عبور از خیابان های کاراکاس ان هم در بعد از ظهرهای همیشه گرم این کشور به بیماران قلبی توصیه نمی شود.

زیباترین زنان جهان

عکس زیباترین دختران جهان

۴-سوئدبعد از اسلوواک ها سوئدی ها زیباترین بلوندهای دنیا محسوب میشوند.به گزارش پارس ناز زنان سوئدی تمام معیار های یک زن زیبا را دارا هستند ولی بدون هیچ گونه عمل زیبایی و کاملا خدادای!وقتی با یک زن سوئدی هم کلام شوید متوجه خواهید شد علاوه بر زیبایی زنان استکهلم باسوادترین زنان اروپا هستند.

زیباترین زنان جهان

عکس زیباترین دختران جهان

۳-اسلواکیاکثر مردان فکر میکنند زنان قد بلند چشم ابی بلوند سوئدی هستند در اشتباه هستند.اسلوواک ها در این بحث بی رقیب اند.اکثر زنان این کشور حتی نیاز به لوازم ارایشی هم ندارند.

زیباترین زنان جهان

عکس زیباترین دختران جهان

۲-روسیهبعد از برزیل روس ها بیشترین تعداد دختران زیبا در متر مربع را دارند.تراکم زیبارویان روس غیرقابل شمارش است.تقریبا تمام دختران این کشور برای خود مدل هستند.ایرینا شایک مدل افسانه ای از این کشور است.مهم ترین منظره پاریس ایفل و بهترین منظره موسکو زیبایی دختران این کشور است.

زیباترین زنان جهان

عکس زیباترین دختران جهان

۱-برزیلتا حالا با خودتون فکر کردید چرا از هر ۲سوپرمدل دنیا یکی برزیلی است؟چون زیبایی در ژن دختران برزیلی است.برزیلی ها بهترین میکس ژنتیکی دنیا را دارند که باعث شده نه تنها صورت بلکه زیباترین بدن های دنیا را داشته باشند با این وجود هر روز برروی اندان خود کار میکنند.به هر فشن شویی که میخوای برو امکان نداره که توی اون شو یه دختر برزیلی پیدا نکنی!

زیباترین زنان جهان

عکس زیباترین دختران جهان

منبع : حدید نیوز / م.ف
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۶ نظر

 1. آمریکا و روسیه و اسلواکی و اوکراین و سوئد و کلمبیا نمی تونیم بریم
  انگولا و لبنان هم واقعا نمیتونیم بریم
  هیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی روزگار
  واگعا گلبم گرفت.

 2. نازنین من یه پیشنهاد داشتم اگه زحمت نیست شما با کمک گیتا و سایت آسمانی یه کمپین تشکیل بدید یه گلریزون بگیرید یه چند میلیارد پول جور کنید من به کشورهای مذکور سفر کنم با حوصله بررسی کنم ببینم این اخباری که منتشر شده راسته یا نه .

  • نیازی به کمپین و گلریزون نیست، خودم خرج سفرتو میدم،، فقط بگو کدومو بیشتر خوشت اومده،بلیط اونجا رو اول واست بگیرم؟

 3. حقیقتش را بخوای قاطی کردم دقیق نمی دونم .شما داری زحمت میکشی نمیشه یه برنامه بچینی یه جشن تولدی جشن هالووینی یه چیزی یه جای خوب به سلیقه خودت تدارک ببینی همشون را باهم دعوت کنی یه جا شام دور هم باشیم .اینجوری یه کم خرجش بیشتر میشه ولی راحت تره دیگه نمیخواد دور دنیا بچرخم .خودت که میدونی الان سمت سوئد و نروژ و روسیه اون ورا زمستونه یه مقدار هم سرده ، حالا این وسط سرما هم بخوریم کلا برنامه بهم میخوره البته لطف میکنی هااااا

 4. میگم یه وقت نچایی از این همه اشتها … ولی من نظرم اینه یکی یکی بری تست کنی.. اینطوری احتمالش زیاده پاگیر شی و هزینه منو کم کنی و دیگه انقد تو هم رنج سفر نمیکشی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*