آخرین خبرها
تعداد بازدید : 932

مدارس کشور روز شنبه ۲۹ آبان تعطیل است؟

مدارس کشور شنبه دایر است

مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد:فعالیت کلیه مدارس و مراکز آموزشی کشور در روز شنبه بیست و نهم آبان به روال عادی در جریان است.

بر اساس این گزارش در اطلاعیه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش آمده است:در بستر فرهنگ کار و تلاش چیزی به نام بین التعطیلین وجود ندارد و آموزه های دینی و حرکت در مسیر توسعه و بالندگی و تأکید رئیس جمهور در دولت تدبیر و امید، بر کار و اهمیت مضاعف وتلاش مجدانه همه ارکان دولت است و نهاد آموزش و پرورش به عنوان دستگاهی فرهنگ ساز رسالت بزرگی در نهادینه شدن فرهنگ تلاش و کار مسئولانه دارد و تحقق این امر علاوه بر جدیت مدیران و فرهنگیان در مدارس، همراهی و همدلی خانواده ها و مساعدت اولیا دانش آموزان را نیز می طلبد.

مدارس کشور

دایر بودن مدارس کشور در روز شنبه

مدارس استان تهران به دلیل آلودگی هوا چند روزی تعطیل شد و با توجه به تعطیلی چند روزه مدارس و قرار گرفتن شنبه بین دو تعطیلی گمانه زنی ها برای تعطیلی شنبه نیز آغاز شده بود که آموزش و پرورش آن را رد کرد .

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از کاهش آلودگی هوای تهران و برخی استان ها از روز پنجشنبه خبر داد.

احد وظیفه در گفتگویی گفت:«از بعدازظهر روز پنجشنبه به سبب خارج شدن هوا از حالت سکون در استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز کاهش آلودگی هوا پیش بینی می شود.»

وی افزود:«بنا به تحلیل آخرین اطلاعات هواشناسی، روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۲۵ و ۲۶ آبان، به سبب سکون هوا همچنان پتانسیل آلودگی هوا قابل ملاحظه است.»

منبع : خبرگزاری مهر / م.ف
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*