آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,744

گرانترین عروسی دنیا برگزار شد + تصاویر

گرانترین عروسی جهان با مراسم و سالنی مجلل

برگزاری یک مراسم ازدواج برای هر عروس و دامادی اهمیت دارد چرا که به یادماندنی ترین شب زندگی مشترکشان را شکل می دهد. در میان هزاران مراسم ازدواج یکی همیشه ترین ها را در خود جای می دهد درست مثل مراسم ازدواج دختر میلیاردر روس که گرانترین عروسی تاریخ شد .

مراسم عروسی اشرافی دختر سرمایه دار نفتی

دختر یک سرمایه داری نفتی روسیه به تازگی مراسم عروسی اش را برگزار کرده که با توجه به لباس عروس ۵۰۰ هزار پوندی و کیک ۹ طبقه، از آن به عنوان گران ترین مراسم عروسی تاریخ نامبرده می شود.

گرانترین عروسی دنیا

عکس عروس و داماد و لباس عروس دنباله بلند در مراسم گرانترین عروسی دنیا

گرانترین جشن عروسی دنیا در روسیه

عروس پیش از مراسم عروسی به همراه دوستانش در یک مجتمع تفریحی در ماربیا اسپانیا به سر می برد و در آنجا در حال برگزاری آخرین مهمانی مجردی پیش از ازدواج بود. آن ها سپس با یک جت خصوصی به روسیه برگشتند تا مراسم عروسی را برگزار کنند.لباس عروسی مدینه شوکیرووا (Madina Shokirova)، دختر ایلخوم شوکیروف، با انواع جواهرات تزیین و توسط طراحان بریتانیایی طراحی شده که ارزش آن بالغ بر ۵۲۰ هزار پوند است.

گرانترین عروسی دنیا

عکس کیک ازدواج گرانترین مراسم عروسی دنیا

این عروسِ دختر یکی از سرمایه داران بزرگ نفتی روسیه است و یکی از پرخرج ترین مراسم عروسی تاریخ را برگزار کرده است. تعداد مهمانان این مراسم نیز حدود ۹۰۰ نفر – شامل اعضای خانواده، دوستان و برخی از مقامات روسیه – بود. از داماد اطلاعات زیادی موجود نیست و فقط گفته شده که نامش «سادور» است.

گرانترین عروسی دنیا

عکس عروس خانم گرانترین عروسی دنیا ، دختر سرمایه دار نفتی روسیه

هزینه های برنامه و سالن و تالار مجلل گرانترین عروسی دنیا

این عروسی مجلل در هتل لوکس «رادیسون رویال» مسکو برگزار شد. گفتنی است در این هتل، یک سوئیت رئیس جمهوریِ کاملا مجلل و مدرن وجود دارد که قیمت آن ۴۵۰۰ پوند برای هر شب است.بر اساس گزارش ها، همسر مدینه از بستگان رئیس جمهور ازبکستان است. همچنین طول کیک حدود سه متر بود که توسط «رنات آگزاموف» درست شده بود. سالن مراسم نیز توسط انواع گل تزئین شده بود.

بزرگترین کیک عروسی جهان

علاوه بر این موارد گفته شده که پدر عروس نزدیک به ۳۸۶ هزار پوند فقط برای سرگرم کردن مهمان ها هزینه کرده است. بر اساس شنیده ها، ایلخوم شوکیروف صاحب لوکس ترین هتل تاشکند، پایتخت ازبکستان، و همچنین چند هتل در روسیه است.

منبع : فرادید /ن
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*