آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,032

خواننده مشهور ایرانی در حال پرواز !!+ عکس

خواننده مشهور

حافظ ناظری فرزند شهرام ناظری آهنگساز و خواننده مشهور ایرانی است

یادگیری موسیقی را از نه سالگی در نزد پدرش آغاز کرد. او نوازنده حافظ (ساز) و دف می‌باشد. وی ساز حافظ را بر اساس ساز سه تار و الهام از نام حافظ شیرازی ابداع کرده است.

پس از به بازار آمدن اولین آلبوم حافظ ناظری و انتشار ادعاهای وی دربارهٔ فعالیتهای موسیقایی و تحصیلاتش در آمریکا، سجاد پورقناد اولین انتقادها را دربارهٔ او، در مجله گفتگوی هارمونیک منتشر کرد.[۲] همچنین پس از انتشار دومین اثر او هوشنگ کامکار در نامه‌ای سرگشاده انتقادات گسترده‌ای را نسبت به آهنگسازی و نوع تبلیغات وی در روزنامه شرق به انتشار رساند.[۳] حافظ ناظری جوابیه‌ای تند در جواب هوشنگ کامکار ارائه داد

حافظ ناظری ، خواننده مشهور و آهنگساز، اینستاگرام خود را با تصویری از پرواز با بالون بروز کرد.

ناظری نوشت: ” همیشه با این باور بوده ام که انسان در روزگارانی “قدرت پرواز ” داشته ولی رازِ این قدرت را به مرور زمان و به دلایلی، به دست فراموشی سپرده است. در کتب عرفانی ایران نیز، عرفا به موضوع “طیران” اشاراتی داشته اند.

5346908_442

از کودکی همیشه در خواب و رویاهایم، خود را در حال پرواز کردن دیده ام؛ ولی هربار که بیدار می شوم، هرچه سعی می کنم رمز پرواز را به خاطر نمی آورم … شاید برای همین است که هرگاه که نیاز به آرامش دارم، تنها به پرواز می اندیشم.”

جام نیوز

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*