آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,532

مزاحمت و رفتار زشت فوتبالیست مشهور ایرانی با مهماندار زن

یک چهره جنجالی فوتبال ایران که این اواخر حسابی خبرساز شده و روی جلد روزنامه ها رفته و صدالبته موقعیت خطرناکی در تیم فعلی اش دارد، اخیراً یک جنجال تازه درست کرد.

روزنامه خبر ورزشی روی جلد خود تیتری از حاشیه تازه یک فوتبالیست سرشناس منتشر کرده است. گویا این ستاره معروف تیم پرطرفدار فوتبال در یکی از پروازهای اخیر تیمش برای بازی در بیرون خانه، سوالاتی از مهماندار خانم هواپیما می پرسد که با بی توجهی او روبرو می شود ولی آقای ستاره دست بردار نیست و کارش را ادامه می دهد!

مزاحمت فوتبالیست

مزاحمت فوتبالیست در هواپیما برای خانم مهماندار

مهماندار زن هواپیما که وظیفه اش پاسخگویی به مسافران است و باید به سایر مسافران هم رسیدگی کند بالاخره از کوره درمی رود و خطاب به بازیکن مشهور و در جواب سوالات عجیبش می گوید:«خجالت بکش آقا. مگر شما متاهل نیستی؟»

این گفتگو را اطرافیان حاضر در هواپیما هم شنیدند و همین واکنش باعث می شود فوتبالیست مشهوردست از سر مهماندار جوان بردارد.

منبع : جام -/ح
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۷ نظر

  1. یه بار من چند سال پیش برای یه سفر کاری رفته بودم اردبیل موقع برگشت تیم صبای قم تو سرعین اردو زده بود و داشتن برمیگشتن تهران .تو هواپیما کنار چند تا از بازیکنهای صبا نشسته بودم که غیر از سهراب بختیاری زاده و عبداله ویسی هیچ کدوم اسم و رسم انچنانی نداشتن .دقیقا اگر لباس فرم و ورزشی که تنشون بود را در میاوردی با یه مشت الوات سرکوچه و خیابون هیچ فرقی نداشتن جلوی زن و بچه مردم همه جور شوخی رکیکی انجام میدادن که سرهمین کار تا تهران دوبار نزدیک بود با یکی از اونها درگیری فیزیکی پیدا کنم .
    شما فکر کن یه جقله بچه که سواد و عقل و شعور درست حسابی هم نداره از فلان ده کوره یا فلان محله بالا شهر تهرون هیچ فرقی نداره بیای چند صد میلیون پول بی زبون بیت المال را بهش بدی خوب معلومه هار میشه دیگه .

  2. هرکس یکه اینقدر لیلی به لالاشون می گذاشتن بهتراز این نمشوند تواین کشور فرق وتفافت زیاد است

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*