آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,452

پشت پرده فیش نجومی یک جراح !!+ عکس

فیش نجومی جراح

دکتر ایرج حریرچی با گلایه از ایجاد فضای نامناسب بی اعتمادی بین مردم در مقوله خدمتگزاران حوزه سلامت اظهار داشت: متاسفانه فیش حقوقی یک پزشک جراح و فوق تخصص پیوند که چند ماه پیش نیز در فضای مجازی منتشر شده بود توسط برخی رسانه‌ها بار دیگر با فضاسازی مسموم بازنشر شده است  و مدعی پرداخت کارانه چند صد میلیونی در یک ماه به این جراح شدند که به هیچ وجه درست نیست و بی انصافی محض است.

سخنگوی وزارت بهداشت ادامه داد: این جراح به عنوان یکی از معدود جراحان ارومیه در طول حدود یکسال بالغ بر ۱۶۰۰ جراحی پیچیده انجام داده است که فقط یکصد جراحی مربوط به پیوند کلیه بوده است و در قبال این جراحی کارانه دریافت کرده است.

حریرچی با درخواست از رسانه‌ها نسبت به رعایت انصاف و اخلاق رسانه ای و پرهیز از بی اعتمادی مردم نسبت به جامعه پزشکی عنوان کرد: این در حالی است که با فضا سازی و نشان دادن تصویر فیش حقوقی این جراح اینطور وانمود شده است که این کارانه در قبال یک ماه فعالیت این جراح بوده است درحالیکه این مبلغ در یک فیش برای ۸ ماه جراحی بوده است.

 پشت پرده فیش نجومی یک جراح

 فیش نجومی یک جراح

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در واکنش به انتشار فیش حقوقی پزشک جراح و فوق تخصص پیوند این دانشگاه گفت: با توجه به اینکه این مبحث حدود چند ماه گذشته نیز از سوی برخی رسانه‌ها مطرح شده بود، طرح دوباره آن با سبک و سیاقی دیگر، خارج از کار حرفه‌ای است و اخلاقی نیست.

وی به فیش منتشر شده منتسب به این پزشک اشاره و اظهار کرد: در خبرها اعلام شده که مبلغ درج شده در این فیش حقوقی، کارانه یک ماه کار این پزشک است. اما این درحالیست که مبلغ درج شده در فیش حقوقی، کارانه مربوط به هشت ماه فعالیت درمانی این جراح است.

آقازاده ادامه داد: از طرفی این رقم ۳۰ درصد حق‌العلاج برای انجام بیش از ۱۶۰۰ عمل جراحی است که پرداخت آن کاملا مبنای قانونی دارد.

وی خاطرنشان کرد: از آنجا که چند ماه گذشته نیز این مبحث از سوی برخی رسانه‌ها بزرگنمایی شده و پاسخ آن هم داده شده بود، طرح دوباره آن با سبک و سیاقی دیگر خارج از کار حرفه‌ای بوده و اخلاقی نیست.

تسنیم

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳ نظر

  1. به نظر من ۱۸۶ میلیون تومن برای نجات دادن جون بیش از ۱۶۰۰نفر انسان اونم برای یه پزشک فوق تخصص مبلغ زیادی نیست نوش جونش دمش هم گرم .اون پول حرومی که این مدیران بانکی بی سواد و گردن کلفت که بابت گرفتن پول نزول از مردم بیچاره به عنوان پاداش و کارانه و حق تفریح فرزند و …میگیرند اون پولهاست که امیدوارم سرطان بشه تو شکم آقایون مدیرا

  2. لایکهات موافقم

  3. لابک
    باهات موافقم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*