آخرین خبرها
تعداد بازدید : 5,333

از شایعه تا واقعیت عروسی میلیاردی دختر قالیباف شهردار

ماجرای عروسی دختر شهردار با ۷۰ ماشین عروس گرانقیمت

به تازگی عکسی از یک عروس و داماد در فضای مجازی منتشر شده که مدعی می شود متعلق به عروسی دختر شهردار تهران است، صحت ندارد. به منظور جلوگیری از گسترش شایعات مجازی در شبکه های اجتماعی مهم ترین و جدیدترین شایعه منتشر شده در فضای مجازی که توسط کاربران شبکه های اجتماعی نقل می شود را در بسته خبری «از شایعه تا واقعیت» بررسی می کنیم.

شایعه عروسی دختر میلیاردی شهردار تهران

تصویری از یک عروس و داماد در فضای مجازی منتشر شده که منتشرکنندگان آن مدعی شدند متعلق به دختر و داماد محمدباقر قالیباف شهردار تهران است. در ذیل این شایعه آمده است:«۴ میلیارد تومان جهیزیه دختر قالیباف. آقای داماد ۷۰ ماشین عروس آماده کرد. این است حکومت علی؟»

عروسی دختر شهردار

عکس عروسی دختر شهردار تهران آقای قالیباف

واقعیت عکس عروسی دختر شهردار تهران در شبکه های اجتماعی

واقعیت این است که عروسی دختر شهردار تهران در سال پیش از انتخابات سال ۹۶ دستمایه سوءاستفاده تعدادی از مخالفان وی قرار گرفته است. درحالی که بسیاری از سایت های خبری حدود ۳ هفته پیش تصاویری از یک عروسی میلیاردی در لاهیجان را منتشر کردند برخی کانال های خبری این تصاویر را به عروسی دختر قالیباف نسبت دادند.

عکس عروسی دختر شهردار

عکس عروسی دختر شهردار

عکس عروسی دختر شهردار

تصاویر اسکورت و کارناوال میلیاردی عروس و دامادی که اشتباها دختر شهردار تهران بود!

این شایعات آن قدر گسترش پیدا کرد که واکنش الیاس قالیباف، پسر شهردار تهران را نیز درپی داشت. الیاس قالیاف در واکنش به این شایعات بی اساس در رابطه با عروسی خواهرش در صفحه شخصی اش نوشت:«گویا دوباره فصل برداشت شایعات و دروغ رسیده من که عادت کردم اما این بار در اوج بی اخلاقی عکس های خصوصی یک عروس و داماد لاهیجانی را به عنوان عروسی دختر قالیباف منتشر کردند. واقعا آدم می ماند که در مقابل این همه وقاحت و بی اخلاقی چه بگوید و بنویسد؟ آقا یا خانم، سیاست و قدرت مگر چقدر ارزش دارد؟ واقعا تو خودت خانواده نداری؟ انسان نیستی؟»

عکس عروسی دختر شهردار

نوشته ها و عکس عروسی دختر شهردار تهران منتشر شده در شبکه های اجتماعی

منبع : فارس /ن
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲ نظر

  1. برای عروسی لاهیجان، یه دونه صفر اضافه گذاشتن…۷ تا ماشین اسکورت و جهیزیه عروس هم ۴۰۰ میلیون بوده.
    ولی عروسی دختر قالیباف هم کم از اون عروسی نداشته. جهیزیه ایشون هم از جهیزیه عروس لاهیجانی چیزی کم نداشته و حتی خونه اش هم بزرگتر از لاهیجانی بوده.
    خود قالیباف ۷_۸ سال پیش کت و شلوار ۷-۸ میلیونی تنش میپوشید ، که لیست خریدش لو رفته بود…. حالا چند میلیونی میپوشه خدا عالمه!
    آوازه کارهای پسرش هم چندی پیش به گپش همه رسید، این مرفه بی درد لابد میخواد رئیس جمهور شه و به درد مردم فقیر برسه!
    البته هنوز پرونده شهرداری در مورد واگذاری غیر قانونی زمین و خونه به چندین نفر بررسی نشده.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*