آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,267

دختر ۲۸ ساله که به طور ناگهانی پیر و چروکیده شد! +عکس

دختر ۲۸ ساله

هو جوآن” یک خانم ۲۸ ساله است که دوفرزند دارد ولی از زندگی خود لذت زیادی نمی برد چرا که بیماری خاصی گرفته است که او را طی مدت کوتاهی پیر و چروکیده کرده و دیگر جوانی گذشته اش را ندارد.

این خانم اهل چین دچار بیماری بسیار نادر ” کوتیس لاکسا” شده است که پوست بدن را چروکیده می کند و سرعت پیر شدن آن را افزایش می دهد به طوری که طی شش ماه “هو جوآن” از ۲۸ ساله به سن ۷۰ ساله رسیده است.

 دختر ۲۸ ساله که به طور ناگهانی پیر شد

او می گوید پس از به دنیا آمدن فرزند دومش این بیماری آغاز شد و طی مدت ۶ ماه اثرات خود را به جای گذاشت به طوری که دیگر قابل شناسایی نبود و از نگاه کردن به آینه نیز ترس داشت. این خانم تنها نمونه از این بیماری است که در چین وجود دارد و یکی از ۱۰ موردی است که در سراسر دنیا تا به حال شناسایی شده است. او اعتقاد دارد پشتیبانی همسرش باعث شده تا از پس مشکلات این بیماری سخت برآید.

اتاق خبر ۲۴

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۵ نظر

 1. غم بی شوهری هر دختری میتونه درعرض چند ماه پیر کنه.بهش حق میدم

  • اگه متنو خونده باشی این خانم متاهل بوده و بعد از به دنیا اومدن بچه دومش اینطوری شده .
   غم بی زنی چیکار میکنه؟

   • آره بخدا غم بی زنی ،شاد زیستن ،میشه تا سرحد مرگ فوتبال دید پای لپتاپ نشستو دست آدم تو دماغش باشه ،چای هوررررت کشید و هر جا آدم دلش بخاد آروغ بزنه ،بهتر از همه پولا رو جمع کرد ماشین شاسی بلند بخره ،سفرای خارج کشور و باشگاه …..آره دیگه خیلی سخته غم بی زنی ،خیلی

 2. بشین انقد فوتبال ببین و دستتو تو دماغت کن و هی پشت هم آروغ بزن تا بمیری از خوشی..خخخخخ
  البته شاد زیستن و شاسی بلند خریدن و سفر خارجشو هستم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*