آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,024

واکنش کامران نجف زاده به املاک نجومی اش+عکس

کامران نجف زاده

کامران نجف زاده در صفحه اینستاگرام خود به برخی حواشی چند روز اخیر  که در برخی رسانه ها در مورد وی منتشر شده، واکنش نشان داد.

 واکنش کامران نجف زاده به املاک نجومی اش

وی در آخرین پست خود نوشت: “ماه پشت إبر نمی ماند بعد از بیست سال خبرنگاری مستاجرم.نه اینکه وضعم بد باشد نه الحمدلله… فقط ادعای پاکدستی هم ندارم که ما خاطرات خوبی از بسیاری از اینهایی که ادعا و شعار پاکدستی داشتند نداریم.

اما کسی به ما خانه ای تحویل نداده و زمینی را هم از مردم نخورده ایم گرچه زمین خورده همین مردمیم..من خانه ای ندارم و نداشته ام چه برسد به اینکه نجومی باشد!

اصلا هر کجا هر خانه ای به نام من یا برای من بود عکسش را بزنید و منتشر کنید و من کلیدش را تقدیم کنم .
البته سه چهار سال پیش ما هم به شرط فاقد مسکن بودن رسما به تعاونی ای به امید رسیدن به آپارتمانی پنجاه یا نهایتا شصت متری معرفی شدیم .با شرایط تمام تعاونی ها و همه ما کلی پول دادیم و کلی قسط مانده و هنوزاحتمالا کلنگش را هم نزده باشند.

بگذریم …حالا دعوای سیاسی دارید دم انتخاباتی بزنیدهیچ مشکلی نیست ولی یک کمی تحقیق کنید و ماجرا را کامل و همانطور که هست توضیح دهید .تیزی کشیدن هم اصولی دارد.چون ناخواسته اینجوری در حق من محبت می کنید اما صرفا جهت اطلاع عرض کنم

ماه پشت ابرنمی ماند.
پی نوشت:شرمنده شما مردمم ؛که صبورانه و با محبتی بی نظیر این چند روز را صبوری کردید تا ماجرا روشن شود.”

کامران نجف زاده

شریان نیوز

 

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۴ نظر

  1. بعد از شنیدن این بخور بخور های اخیر یاد یه چیز افتادم:
    جناب علم الهدی امام جمعمون میگه کسی که اختلاس میکنه فقط خودشو الوده به گناه کرده ولی کسی که با ظاهر نامناسب و بی حجاب میاد بیرون یه جامعه رو الوده میکنه.پس این بدتره.
    پس خواهرم حجابتو رعایت کن.

    • دقیقا با علم الهدی موافقم…..هیچ گناه کبیره ی بالاتر از دیده شدن موی لامصب زیبا و حالت دار و کمند زنان و دخترکان مست و سرخوش از زندگی ۲ زاری نیست….بی وجدان آدمو از این دنیا میبره اونور و میاره…..پس خواهرم بپوشون

    • بدحجابی جامعه رو آلوده میکنه همینطور اختلاس نیز جامعه رو آلوده میکنه. اختلاس سبب فقیرتر شدن فقراست و همچنین امنیت اقتصادی جامعه از بین میره

  2. ملک را به اسم زنت میگیری بعد هم میدیش اجاره خودتم میری اجاره نشینیتو کاخ اونوقت میگی مستاجرم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*