آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,547

هنرمند جوان کشور درگذشت +عکس

هنرمند جوان

علی جعفرنژاد، برادر وحید جعفرنژاد با بیان اینکه پیکر این هنرمند را سه روز پس از درگذشت او در پزشکی قانونی پیدا کرده اند گفت: همه ما در غم از دست دادن برادرم بسیار اندوهگینیم و این در حالی است که ما اواسط هفته گذشته در پزشکی قانونی پیکر او را پیدا کردیم و به ما گفتند سه روز از مرگ او گذشته است و هنوز هم پرونده رسیدگی به علت مرگ برادرم باز است.

 هنرمند جوان کشور درگذشت

 جعفرنژاد با اعلام این خبر که به جز مراسم هفتم این هنرمند که این هفته بر پا می شود مراسم یادبودی از طرف دوستان این هنرمند جوان و برای اهالی هنر برپا خواهد شد، بیان کرد: زمان دقیق برپایی مراسم یادبود برادرم را به زودی اطلاع رسانی می کنیم.

وی در پایان صحبت‌هایش بیان کرد: برادرم نقاش بسیار ماهر بود و مطمئن هستم اگر زنده می بود می توانست به جایگاه خوبی در هنر دست پیدا کند.

شهروز نظری مدیر گالری هما که جعفر نژاد از هنرمندان این گالری بود درباره این هنرمند گفت: گالری هما در دو دوره نمایشگاه هایی از جعفرنژاد برگزار کرد و این هنرمند جوان از «منتخب نسل نو» که گالری هما مسئول برگزاری آن است بود. این هنرمند از شاگردان نصرت الله مسلمیان بود و یکی از بهترین شاگردان این نقاش محسوب می شد.

وحید جعفرنژاد متولد ۱۳۶۴ تهران برپایی نمایشگاه های انفرادی برشی از کیک آلبالو (گالری هما، ۱۳۹۰)، اتاق خاکستری( گالری هما ، ۱۳۹۱)، سری انعکاس (گالری هما، ۱۳۹۲)، پروژه متحدان ( دبی، ۱۳۹۴) را در کارنامه داشت.

جام جم آنلاین

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

  1. چقدر تلخ و دردناک…..مرگ پایان همه چیز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*