آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,133

خودکشی هولناک سرباز وظیفه در خاش + عکس (+۱۸)

خودکشی سرباز وظیفه در خاش

مشکلات روانشناختی، بیماری‌های روحی و روانی، ترس از سربازی یا مأموریت مرزی، عدم اطمینان در امنیت خانواده و نگرش منفی نسبت به سربازان، از جمله عوامل خودکشی سربازان است.

البته خودزنی تنها مربوط به پرسنل وظیفه نیست و مواردی از آن در پرسنل پایور مشاهده می‌شود، هرچند آمار بیانگر خودزنی در پرسنل پایور با کمتر از ۱۰ سال خدمت می‌باشد.

پیش از این معاون اجرایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مورد خودکشی سربازان وظیفه گفته بود بررسی‌های ما درباره علل خودکشی در یک دوره شش ماهه حاکی از این است که وجه مشترک اقدام‌کنندگان به خودکشی، مشکلات شخصی و خانوادگی و اعتیاد بوده است.
وی طی سخنانی در پانزدهمین مجمع پیشگیری از وقوع جرم نیروهای مسلح استان تهران مشکلات روانشناختی، بیماری‌های روحی و روانی، ترس از سربازی یا مأموریت مرزی، عدم اطمینان در امنیت خانواده و نگرش منفی نسبت به سربازان را از جمله عوامل خودکشی سربازان بیان داشته بود.

خودکشی هولناک سرباز وظیفه در خاش

خودکشی سرباز وظیفه در خاش

تابناک

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

  1. هیچ عشق بهانه ودلیل دنیایی ارزش این که بخای بخاطرش از جون با ارزشت که تنها یک بار فرصت استفاده ازش رو داری بگذری رو نداره….البته این نظر منه …..متاسفم برای اعتقادات ضعیفی که بین جوونای ما وجود نداره…..آدمهای ضعیف همون بهتر که خودشون خودشونو از صفحه روزگار محو کنن…..خدا رحمتش کنه و برای شادی روحش صلوات

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*