آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,536

دختری که جراحی زیبایی او را زیبا کرد! +عکس

جراحی زیبایی

برخی از جراحی ها که به صورت مربوط می شوند بسیار حساس هستند مانند جراحی فک که استایل پایین صورت را تشکیل می دهد و دختر قصه ما یکی از قربانی های عمل جراحی فک است. جراحی‌های زیبایی امروز پیشرفت‌های وسیعی کرده است و متدهای مختلف کمک می‌کند تا ظاهر افراد هر روز بهتر از قبل شود.

الی جونز دختر جوانی است که رشد فک از ۸ سالگی به دلایل مادرزادی در او متوقف شد. کوچک بودن فک این دختر از حد طبیعی باعث شد در نوجوانی با مشکلات متعددی روبرو شود و فرم و ترتیب دندان‌هایش به هم بریزد.

در ۱۴ سالگی او با مراجعه به یک ارتودنتیست خواهان اصلاح وضعیتش شد اما متخصص به او گفت که تنها در شرایطی مشکل او رفع می‌شودکه حاضر شود تحت چندین عمل زیبایی فک قرار بگیرد.

او برای نخستین بار در ۱۶ سالگی زیر تیغ جراح رفت. برای یک ماه تنها رژیم مایعات داشت و چون توانایی صحبت کردن نداشت برای برقراری ارتباط می‌نوشت.

در ۲۰ سالگی مجددا تحت عمل‌های دیگری قرار گرفت تا اینکه در نهایت فکش اصلاح شد. والدین این دختر همواره پشتیبان او بودند و برای رسیدن او به هدفش یاریش دادند.

دختری که جراحی زیبایی او را زیبا کرد!

جراحی زیبایی دختری که فک صورتش کوچک بود

 زندگی این دختر شاید نمونه واضحی از کمکی باشد که عمل جراحی زیبایی می‌تواند به افراد بکند. به گفته این دختر زندگی و نگاه مردم به او بعد از انجام این عمل زیبایی بسیار تغییر کرده است.

پارس ناز

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲ نظر

  1. آره قیافش چقدر تغییر کرده
    یه کلیپ از عمل زیبایی توی اصفهان دیدم که دکتره بعد از بی هوش کردن دخترا به اونا تجاوز میکرد البته سپاه بعد از مشکوک شدن به این دکتر و تعداد شکایت دخترا مبنی بر از دست دادن باکریشون بعد از عمل جراحی . توی اتاق عمل دکتره دوربین مخفی کار گذاشتن بعد همه چی معلوم شد

  2. زیبایی طبیعی….مرصی از تکنولوژی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*