آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,623

فاجعه ای عجیب و باورنکردنی در فوتبال ایران که لو رفت + تصاویر

فاجعه ای عجیب در فوتبال ایران

سه روز پیش بود که طی مراسمی برند جدید تولید کننده پوشاک تیم ملی ایران به طور رسمی مشخص شد و شرکت ایتالیایی جیووا قبول زحمت کرد تا لباس های تیم های ملی فوتبال را فراهم کند.

در همین مراسم از لباس جدید تیم ملی هم رونمایی شد. لباسی که شبیه هر چیزی بود تا لباس یک تیم ملی. آن هم تیم اول قاره کهن و یکی از اصلی مدعیان حضور در جام جهانی. همانطور که انتظار می رفت؛ در فضای مجازی این لباس بی کیفیت و بد طرح، با واکنش های متفاوت، جالب و البته تاسف آمیزی همراه شد. از مقایسه اش با لباس زیر مردانه تا پیدا کردنش در دیوار مهربانی فیفا!

در این بین، انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال حسابی شرایط را برای مسببین این امر مهیا کرد تا به قول معروف بپیچانند و جواب اعتراضات رسانه ها و حتی مردم را ندهند و اگر هم از آن ها سوال می شد؛ می گفتند این هجمه ها خط دهی شده است وگرنه لباس تیم ملی خیلی هم خوب و شیک است.

اما بگذارید طور دیگری شما را با اوج فاجعه روبرو کنیم. شاید خیلی از شما بدانید شرکت ایتالیایی جیووا به جز تیم ملی فوتبال ایران، لباس های تیم ملی مالت را هم فراهم می کند. تیم صد و شصت و پنجم دنیا. با نگاهی به لباس های این تیم؛ متوجه شدیم لباسی که آنها در اختیار دارند به مراتب زیباتر و با کیفیت تر از لباسی است که در اختیار تیم ملی ما قرار گرفته است.

ماجرا وقتی جالب تر می شود که متوجه می شویم لباسی شبیه به لباس جدید تیم ملی ایران که رونمایی شد در مالت هم موجود است؛ اما برای تمرینات این تیم! باز هم صبر کنید. داستان همچنان ادامه دارد و جالب تر هم می شود. این لباس تمرینی که برای ما لباس اصلی خواهد بود؛ به قیمت ۲۴٫۹۹ یورو به فروش می رسد.

یعنی با یوروی تقریبی در بازار تهران که البته خیلی هم بالاست؛ برای خرید آن باید در حدود ۱۰۰ هزار تومان هزینه کرد. مطمئنا این مبلغ برای مالتی ها و بقیه کشورهای اروپایی ارزان تر هم خواهد بود. با این تفاسیر باید دید آیا واقعا در شان یک تیم ملی هست که بخواهد لباسی ۱۰۰ هزار تومانی را بر تن بازیکنان و نمایندگان آن کشور ۸۰ میلیونی کند یا خیر.

حرف پایانی را با یک جمله تمام می کنیم و مسئولین را با خودشان و خدای خودشان تنها می گذاریم. با ۱۰۰ هزار تومان در منیریه تهران که مرکز فروش البسه ورزشی هم هست؛ یک لباس درجه دو، بدون شورت ورزشی می توانید تهیه کنید؛ اما مسئئولین ما با یک خرد جمعی کاری کرده اند که با این پول و حتی کمتر از آن، می شود به جز لباس و شورت و جوراب ورزشی، حتی مزایای دیگری را هم گرفت…

 فاجعه ای عجیب و باورنکردنی در فوتبال ایران که لو رفت

تیم ملی مالت

  فاجعه ای عجیب و باورنکردنی در فوتبال ایران که لو رفت

فاجعه در فوتبال ایران

کاپ

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*