آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,903

پیرترین فرد جهان +عکس

پیرترین فرد

همیشه خبرهای مربوط “ترین ها” مورد علاقه خبرنگاران و افکار عمومی است.

اینکه چه ویژگی هایی باعث “برترین” شدن یک سوژه می شود هم مهم است به همین منظور کتاب مرجع بزرگی به نام گینس ابداع شد که تمام “ترین های” جهان را در خودش ثبت می کند.

پیرترین فرد جهان

این کتاب آنقدر معروف است که برخی دست به کارهای محیرالعقولی می زنند تا نامشان هر طور شده وارد این کتاب شود اما برخی دیگر خودشان چنان سوژه های جذابی هستند که کارشناسان گینش به دنبال آنها می روند.

به تازگی تصویر شناسنامه ای در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد یک پیرمرد ۱۳۲ ساله بنام عباس منائی در روستای راهدانه نقده زندگی می کند. وی متولد ۱۲۶۳ شمسی است و در انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی هم رأی داده است.

پیرترین فرد جهان قبلا ازان یک پیرمرد ژاپنی ۱۱۲ ساله بود اما حالا این عنوان در اختیار یک زن ۱۱۴ ساله برزیلی قرار دارد و در صورتی که کارشناسان گینس متوجه “حاج عباس” آذربایجانی ها شوند باید عنوان پیرترین فرد جهان را به او بدهند.

بسیج

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۵ نظر

  1. توی ایران که شناسنامه ها ی قدیمی اکثرا اعتبار ندارن و دختر برای اینکه زودتر شوهر کنه سنشو بزرگ میگرفتن یا اگه پسر بود کوچیک میگرفتن که دیرتر بره سربازی ، یا اگه بچه ای میمرد شناسنامش به بچه بعدی میرسید حتی اگه ده سال تفاوت سنی داشتن ،خلاصه ثبت و احوالش همچین پیشینه و قدمتی بر اساس واقعیت نداره…بعید میدونم ۱۲۶۳ شمسی اصلا ثبت و احوال وجود داشت!
    این آقا هم به ظاهرش میخوره بیشتر از ۹۰ سال نداشته باشه.

  2. موافقم سنش دروغه… توی این مملکت همه چی دروغه

  3. از ابروهای مشکیش معلومه دروغه…..

  4. سلام حالا به کی رای داده ؟نمایندش رای آورده؟نکنه تولدش ۱۳۶۳ بوده دندونش افتاده

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*