آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,978

بررسی تیپ های جالب و متفاوت محسن افشانی در مراسم مختلف +تصاویر

تیپ و استایل محسن افشانی

در کارگاه بررسی استایل «مدآنلاین» به تحلیل روند پوشش یکی‌دوسال اخیر سینماگران مختلف می‌پردازیم. خروجی این کارگاه، طی سلسله‌گزارش‌هایی که خوانده‌اید و خواهید خواند، تحلیل‌های کارشناس ماست که برای اهالی سینما و تئاتر، لباس طراحی می‌کند؛ نسیم ملکی، همه پوشش‌های اخیر بازیگران را مد نظر قرار داده تا تغییر و تحول در روند فهم زیبایی‌شناسانه سوژه‌های ما را به بررسی بنشیند.

در پانزدهمین جشن حافظ؛ نیمه رسمی و شاید ناهماهنگ

 بررسی تیپ های جالب و متفاوت محسن افشانی در مراسم مختلف

تیپ محسن افشانی

محسن افشانی در پانزدهمین جشن حافظ با استایلی نیمهرسمی بر فرش قرمز حاضر شد؛ کت دو دگمه مشکی رسمی در کنار شلوار کتان مشکی و پیراهن جین تیره و کفش‌های کالج او، استایل او را چیزی بین رسمی و نیمه‌رسمی قرار می‌داد. چین‌هایی که روی شلوار ایجاد شده بود کمی استایل او را از نظر بصری، از منظمبودن دور کرده و نسبت به کت صاف و مرتبش، ناهماهنگی به همراه داشت.
در اکران فیلم «ناهید»؛ کژوالِ نوجوانانه

 بررسی تیپ های جالب و متفاوت محسن افشانی در مراسم مختلف

استایل محسن افشانی

حضور محسن افشانی در مراسم اکران فیلم «ناهید»، شکل متفاوتی داشت. او با شکلی کاملا کژوال و جوانانه برای اکران فیلم حاضر شده بود. کاپشن کلاه‌دار طرح ارتشی، شلوار جین مد روز، کلاه کپ مشکی و تی‌شرت مشکی، استایلی کاملا کژوال و شاید نوجوانانه به او بخشیده بود. البته اغلب هنرمندانِ حاضر در این مراسم، استایلی کژوال را برای شکل حضور خود انتخاب کرده بودند، اما انتخاب این فرم لباس از سوی محسن افشانی، شاید خیلی متناسب یک مراسم رسمی نبود و بیشتر برای جمع‌های دوستانه و یا فضاهای عام‌تر مناسب بود.
در سی وچهارمین جشنواره فجر؛ هتریکِ خوشپوشی در سایت «مدآنلاین»

 بررسی تیپ های جالب و متفاوت محسن افشانی در مراسم مختلف

پوشش رسمی محسن افشانی

محسن افشانی در طی روزهای حضورش در جشنواره فجر ۳۴، سبکی واحد را انتخاب کرده بود و آن‌ را در رنگ‌ها و عناصر متنوع به کار گرفته بود. سبکی نیمهرسمی عموما دارای فرم یکشکل بوده و با تغییرات کوچکی، به حفظ تنوع نیز پرداخته بود. استفاده از شلوارهای کتان، کفش‌های مردانه، کت‌های رسمی اندامی، و پیراهن‌های مردانه‌، فرم کلی لباس‌های اورا تشکیل می‌داد که در هر روز حضورش بر فرش قرمز، با تغییراتی در جزییات، ست لباس جدیدی را به نمایش می‌گذاشت و می‌توان گفت او از هنرمندان جوان خوش‌پوش جشنواره به حساب می‌آمد. جالب اینکه خوشپوشی او به چشم مخاطبان سایت «مدآنلاین» هم آمده بود تا آنجا که در نظرسنجی بزرگ انتخاب خوشپوشترین هنرمندان جشنواره فیلم فجرِ سیوچهارم، او سه بار طی سه روز متوالی به عنوان خوشپوشترین هنرمند روز انتخاب شد.

 بررسی تیپ های جالب و متفاوت محسن افشانی در مراسم مختلف

محسن افشانی در فرش قرمز

بررسی تیپ های جالب و متفاوت محسن افشانی در مراسم مختلف

تیپ زیبای محسن افشانی

 بررسی تیپ های جالب و متفاوت محسن افشانی در مراسم مختلف

او یک روز در استایل نیمهرسمی خود، کت مشکی و پیراهن مردانه سفید را با شلوار کتان کرم و کفش مردانه مشکی ست کرده بود و در روز دیگری همین فرم کت و استایل را با پیراهن مردانه مشکی و شلوار کتان مشکی  و کفش مردانه ورنی، کنار هم قرار داده بود. از استایل‌های شیک او، می‌توان به پالتوی قهوه‌ای روشن او که با کفش‌های کالج قهوه‌ای و کمربند قهوه‌ای و پیراهن مردانه و شلوار کتان مشکی ست شده بود، اشاره کرد که فرمی مردانه و از لحاظ خصوصیات ظاهری متمولگونه به او داده بود. و استایل شیک و سنجیده و مردانه دیگر او پالتوی بلند سرمه‌ای با یقه‌های پهن و انتخاب پلیور یقه گرد و پیراهن مردانه سفید بود، که یقه آن از زیر پلیور پیدا بود؛ همه اینها در کنار شلوار کتان مشکی و کفش مردانه ورنی، استایلی رسمی‌تر و شیک‌تر به او بخشیده بود.

 بررسی تیپ های جالب و متفاوت محسن افشانی در مراسم مختلف

او در یکی از روزهای حضورش، در جشنواره فجر ۳۴، پالتوی بلند مشکی خود را با پیراهن سفید و شلوار مشکی همراه کرده بود که بیرونبودن پیراهن از شلوار و هلالیبودن پایین پیراهن، و همچنین استفاده از کلاه لبه‌دار، در کنار مدل ریش‌هایش، استایلی راحت‌تر و هنری‌تر به او بخشیده بود.

  بررسی تیپ های جالب و متفاوت محسن افشانی در مراسم مختلف

استایل متفاوت محسن افشانی

او همچنین در یکی از روزها با انتخاب کت رسمی مشکی و ست آن با پیراهن مردانه سفید و شلوار مشکی و کتانی‌های سفید مشکی، استایلی کمی متفاوت‌تر، از خود نشان داد. در این استایل او که کمی فشنتر بود، کمی تعلیق بین رسمی یا کژوالبودن به چشم می‌خورد. او کت رسمی خود را که حتی داخل جیب روی سینه‌اش، پوشِتِ سفید قرار داده و حالتی رسمی پیدا کرده بود، با کفش‌های کتانی سفید مشکی همراه کرده بود. و بیرونبودن پیراهن از شلوار، و شکل پایین شلوار که مثل شلوارهای اسپرت که پایین آنها کش دارد، دور مچ پا جمع شده بود و کمی از مچ پا پیدا بود و فرمی اسپرت پیدا کرده بود، بلاتکلیفی در اسپرت یا رسمیبودن را به همراه داشت.

و در نتیجه…
محسن افشانی جزو بازیگران مرد برندپوش و فشنپسند سینمای ایران به حساب می‌آید. او اغلب از ساعت‌ها، کفش‌ها، کمربندها و کت‌هایی با برندهای معروف استفاده می‌کند و به خوشپوشی و مد روز بودن اهمیت می‌دهد. معمولا استایل‌هایش نیمه‌رسمی است و با دقت در حضورش در مراسم‌های مختلف می‌توان به اهمیتدادن او به مقوله  مد و لباس و فشن، پی برد.

 

بیوگرافی محسن افشانی :

محسن افشانی (زادهٔ ۱۱ فروردین ۱۳۶۸ در روستای وانشان گلپایگان) بازیگر و مجری تلویزیون ، تهیه کننده و کارگردان ایرانی است.

مدآنلاین – ویکی پدیا

گرداوری و تنظیم : پرشین وی

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳ نظر

  1. همون تیپ کژوال نوجوانانه بیشتر بهش میاد.

  2. آخه تیپ محسن افشانی هم دیگه بررسی می خواد . وااای چه کار مهمی

  3. تهیه کننده و کارگردان ایرانی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*