آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,431

فروش اسپرم ورزشکار معروف ایران + عکس

فروش اسپرم ورزشکار معروف:

در این روزگار عجیب و غریب خبرهایی می شنویم که نمی دانیم چگونه آن را مخابره کنیم و یا اینکه آن را باور کنیم یا نه. بد زمانه ای شده هیچ چیز سر جایش نیست برخی خبرها آنقدر تکان دهنده است که وقتی می خوانی یا می شنوی دقایقی با خودت کلنجار می روی که باید با آن چه کنیم.

یکی از این خبرها را نشریه وقایعه اتفاقیه در گزارشی ویژه از درآمدهای کلان مراکز ناباروری نوشته است. زوج هایی که بچه دار نمی شوند پس از مراجعات مکرر به پزشکان و هزینه های کلان و گزاف بابت آزمایش ها و شناسایی علل نازایی نهایتا وقتی راهکاری پیدا نشود و حتی از ‘آی وی اف’ نتوانند صاحب فرزند شوند مجبور به استفاده از اسپرم دیگران می شوند و در این میان بر اساس گزارش منتشر شده در نشریه وقایعه اتفاقیه برخی دانشمندان و چهره های سرشناس و ستاره ها نیز از محل فروش اسپرم خود به درآمد کلانی می رسند.

در این گزارش ویژه علاوه بر اشاره به درآمدهای کلان مراکز ناباروری به درآمدزایی آنچنانی چهره های شاخصی اشاره شده که با فروش اسپرم خود چنین رزق و روزی را به خانه می برند.

در بخشی از این گزارش تکان دهنده از قول پرستاران یکی از مراکز ناباروری عنوان شده است که خانواده ای به اتفاق یک ورزشکار معروف به این مرکز آمدند و آنطور که من شنیده ام آن ورزشکار معروف ۱۰۰ میلیون تومان از خانواده ای که اسپرم را دریافت کرده اند گرفته است.

فروش اسپرم ورزشکار معروففروش اسپرم ورزشکار معروف

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ

منبع:cup.ir

 

مجله اینترنتی آسمانیها ۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۷ نظر

  1. خاک بر سر اون شوهر بی غیرتش کنن که مثل هویج با اونا راه افتاده رفته

    • وقتی که بچه بخوای ممکنه خیلی چیزها رو زیر پا بذاری …مخصوصا مردهایی که اسپرم بارور ندارن خیلی براشون سخته که دیگران ناباروریشونو بدونن برای همین طرف ترجیح داده اسپرم یه ورزشکار رو داشته باشه … خیلی از خانمها رو من میشناسم که تخمک اهدایی گرفتن و الان بچه دارن .

  2. چه منبع درآمد جالبی …..ظاهرا بدون عرق ریختن هم میشه درآمدهای میلیونی داشت….

  3. حالا اگه اسپرم یه ادم نخبه بود یه چیزی….

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*