آخرین خبرها
تعداد بازدید : 1,878

محمدجواد ظریف در برنامه دید در شب با اجرای رضا رشیدپور (۱) + تصاویر

محمدجواد ظریف در برنامه دید در شب

کانال تلگرامی برنامه اینترنتی «دید در شب» از گفت‌وگوی صریح رضا رشیدپور با وزیر امور خارجه کشورمان خبر داد.

زیر عکس منتشره در کانال «دید در شب» آمده است: «اسرار یک دیپلمات / وزیر امور خارجه به دید در شب آمد / گفت‌وگوی صریح رضا رشیدپور با دکتر محمدجواد ظریف / آنونس برنامه تا ساعاتی دیگر بر روی سامانه آپارات».

کانال «خبرآنلاین» نیز نوشت: رضا رشیدپور این شانس را به دست آورده و در آخرین روزهای سال ۹۴ به سراغ ظریف رفته و گفت‌و‌گوی مفصلی را با او برای برنامه دید در شب انجام داده است.

گفت‌و‌گوی ظریف در برنامه «دید در شب» به دو زبان انگلیسی و فارسی در همین هفته انجام شده و ظریف پیام نوروزی هم خطاب به مردم ایران داده است.

این برنامه قرار است پنجشنبه هفته آینده ۲۰ اسفند ماه به شکل اینترنتی پخش شود.

محمدجواد ظریف در برنامه دید در شب با اجرای رضا رشیدپور (1)

محمدجواد ظریف در برنامه دید در شب

محمدجواد ظریف در برنامه دید در شب با اجرای رضا رشیدپور (1)

مصاحبه با محمدجواد ظریف

 محمدجواد ظریف در برنامه دید در شب با اجرای رضا رشیدپور (1)

محمدجواد ظریف در کنار رشیدپور

ظریف در برنامه دید در شب

همین سه ماه پیش بود که عادل فردوسی‌پور گفت‌و‌گوی اختصاصی خود با محمدجواد ظریف را به عنوان برگ برنده برنامه «نود» شب یلدا رسانه ای کرد. گفت‌و گویی که با توجه به توانایی‌های عادل فردوسی پور در مصاحبه کردن می‌توانست بسیار جذاب باشد و خیلی‌ها منتظر پخش آن بودند.

اما مدیران سازمان صدا و سیما اجازه پخش این گفت‌و‌گو را صادر نکردند و در حالی که همه به سیاسی بودن این تصمیم گیری معتقد بودند، مدیران رسانه ملی هماهنگ نکردن فردوسی‌پور با مدیران بالا دستی خود برای انجام این مصاحبه و بی ربط بودن ماهیت برنامه «نود» به عنوان یک برنامه ورزشی به گفت‌و گو کردن با چهره ای چون ظریف را به عنوان دلایل عدم پخش این گفت و‌گو مطرح کردند. بعد هم که قرار شد در فرصتی دیگر این مصاحبه پخش شود که هیچ‌گاه این اتفاق رخ نداد.

حالا رضا رشیدپور این شانس را به دست آورده و در آخرین روزهای سال ۹۴ به سراغ ظریف رفته و گفت‌و‌گوی مفصلی را با او برای برنامه دید در شب انجام داده که احتمالا یکی از بهترین برنامه‌های او خواهد بود. چرا که ظریف در سال ۹۴ هم تاثیرگذارترین مرد عرصه سیاست ایران بوده و هم اطرافش پر از حاشیه و اتفاق‌های ریز و درشت بوده که همین مسئله امکان جذاب‌تر شدن این گفت‌و‌گو را صد چندان می‌کند.

 محمدجواد ظریف در برنامه دید در شب با اجرای رضا رشیدپور (1)

 ظریف در برنامه دید در شب

 

طبق خبرهای موثق گفت‌و‌گوی ظریف در برنامه «دید در شب» به دو زبان انگلیسی و فارسی در همین هفته انجام شده و ظریف پیام نوروزی هم خطاب به مردم ایران داده است. این برنامه قرار است پنجشنبه هفته آینده ۲۰ اسفند ماه به شکل اینترنتی پخش شود.

ضمن اینکه رشیدپور در برنامه ویژه دیگری به سراغ گفت‌و‌گو با محسن اسماعیلی هم رفته است. اسماعیلی که نامزد حضور در انتخاب خبرگان رهبری بود با کسب رتبه سیزدهم آرای مردم تهران به عنوان اولین چهره غیرروحانی تاریخ مجلس خبرگان وارد این مجلس شد.

آنونس – محمدجواد ظریف: روزنامه کیهان، برنامه نود، ابهامات مذاکرات

دوران جوانی “محمد جواد ظریف”

 محمدجواد ظریف در برنامه دید در شب با اجرای رضا رشیدپور (1)

عکس دوران جوانی محمد جواد ظریف

 محمدجواد ظریف در برنامه دید در شب با اجرای رضا رشیدپور (1)

محمد جواد ظریف ، ۲۰ سال قبل

ایسنا – آی سینما – آپارات – انتخاب

گرداوری و تنظیم : پرشین وی

مجله اینترنتی آسمانیها ۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

  1. شخصیتشو دوست دارم
    توی عکس آخری یه خورده شبیه حسن جوهرچیه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*