آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,135

غذایی که بدن مرد چینی را پر از کرم کرد+ عکس

بدن مرد چینی

سوشی خوراک ژاپنی است که از برنج پخته با چاشنی سرکه و سبزیجات و تخم‌مرغ و همچنین خوراک دریایی همچون ماهی تشکیل می‌شود که معمولا به صورت سرد خورده می‌شود. گوشت ماهی و خوراکی‌های دریایی استفاده‌شده در آن معمولا خام هستند و به همین علت ممکن است موجب عفونت‌‌های انگلی در بدن می‌شود.

مردی چینی به علت مصرف سوشی دچار خارش پوست و درد در ناحیه شکم شد و پس از مراجعه به پزشک تشخیص داده شد که کل بدنش از خوردن سوشی عفونی شده و مبتلا به کرم های نواری شده است. کرم‌های نواری نوعی انگل هستند که به شکل بند هستند و به جدار روده وصل می‌شوند و از مواد غذایی آن تغذیه می‌کنند.

 غذایی که بدن مرد چینی را پر از کرم کرد

گفته می‌شود به علت مصرف زیاد سوشی، در بدن این مرد چینی بیش از ۱۰۰ها کرم نواری بوجود آمده است و دلیل آن می‌توان خام بودن گوشت موجود در این غذا باشد. بعد از معاینه مشخص شد که کرم‌ها قسمت بالایی بدن او و پاها و بیشتر اندام‌های او را مبتلا به عفونت کرده‌اند.

به گفته مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها، گوشت خام و پخته‌نشده حاوی حاوی تخم‌های انگل‌ها، لارو و کرم‌های نواری است و مصرف آن‌ها باعث ورود آن‌ها به بدن فرد می‌شود که در آنجا وارد سیستم گردش خون و روده می‌شود و گاهی تا مغز و کبد پیش می‌رود. وجود و رشد آن‌ها در بدن می‌تواند بسیار خطرناک باشد.

باشگاه خبرنگاران

 

مجله اینترنتی آسمانیها ۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۴ نظر

  1. آه اه اه

    این چینی ها که خودشون به اشغال خوری معروفن؟؟؟؟!!!!
    ولی اینجا جای تعجب داره.

  2. اگه یه لیتر سم بخوره کرمها میمیرن.جای نگرانی نداره
    حضور شما در مراسم ختم آن مرحوم موجب امتنان است.

  3. مگه چینی ها هم ختم میگیرن ؟ اگه می گیرن من فکر نکنم به ختمش برسم شاید چهلمش شرکت کنم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*