آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,788

توضیحات خانم بازیگر در مورد پوشش خود در جشنواره + تصاویر

 پوشش خانم بازیگر

مریم معصومی با ارائه تصاویری از پوشش خود در جشنواره سی و چهارم در صفحه شخصی خود اینگونه نوشت:

دوستان خوبم لباس فقط یک سلیقه ست، پس هر فردى لباس و سبک خودش رو داره، استایلى که مدتهاست من انتخابش کردم و برای اولین بار، من پوشیدم مورد توجه شخص من بوده و خواهد ماند و بسیار از انتخاب این سبک خوشحالم، طراح لباس من سالها در این زمینه مطالعه و تجربه داشتن و لباس افراد مهمى را در خارج از ایران طراحى کردن، من تا به امروز طراحان بسیارى را دیدم و لباسهایشان را خریدم اما تنها به همان یکبار پوشیدنشان بسنده کردم.

 توضیحات خانم بازیگر در مورد پوشش خود در جشنواره

من لباسهاى فرم که همه میپوشن مورد توجه م نیست و دوست ندارم و از انتخابم لذت میبرم و خوبه که کمى به استایل شناسى و طراحى آشنا باشید تا از دیدن این پارچه ها و دیزاین هاى خاص لذت ببرید و از همه مهمتر اینکه خوبه نظراتمون رو با احترام که نشونه شخصیت ماست بیان کنیم و در آخر من عاشق این سبک پوشیدنم و فکر نمیکنم با این حرفها استایلم رو عوض کنم و خیلى از طراحان این‌ روزها سعى در کپی لباسهاى این طراح دارن که اصلا کار درستى هم نمیکنن و البته که این لباسها با نوعى برش خاص در قسمت شانه طراحى شده است که یک پترن خاص دارد  و کسى جز طراحش نمیتواند آنرا کپى کند،شاید به این دلیل است که اغلب با آن نا آشنایید چرا که در ایران دیده نشده بود.

 توضیحات خانم بازیگر در مورد پوشش خود در جشنواره

باشگاه خبرنگاران

مجله اینترنتی آسمانیها ۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۵ نظر

 1. طراح لباسم ؟ استایل لباسم ؟ خب که چی ؟
  یکی خوشش میاد . حالا یکی هم خوشش نیومده . چقدر هم بهش برخورده . من استایلمو عوض نمی کنم . خب نکن

  خوشبحال خودمون که توی خرید و انتخاب و پوشیدن لباس این همه حرص نمی زنیم که مثلا مال من از همه بهتره

  چقدر از خودش متشکره

 2. اتفاقا مشکل این لباس همون سرشونه هاشه… این لباسو باید با یه موهای بلند و میزامپلی شده پوشید ،اصلا بدرد پوشش داخلی نمیخوره که باید شال و روسری پوشید… توی عکسها شونه هاش پهن شده و گردنش در سرشونه فرو رفته!

 3. به نظرم سرشونه هاش جالب نیست فقط متفاوته (شبیه زره های جومونگه).

 4. لباسش شبیه لباس جادوگرها هستش

 5. من که فکر می کنم طراح لبلست چون نمیتونه خوب سر شونه هاش رو از آب در بیاره برای همین اونجوری کرده و اسمشو گذاشته طرح جدید که ناشی بودنش رو مخفی کنه .
  هرچند نظر هرکسی محترمه اما قرار نیست که هر چی که به دست رسید و دوست داشتی توی خیابون بپوشی پس اگه حرف از احترامه احترام به بقیه واحترام به خون شهدا و اونایی که نمیخوان جامعه روز به روز خراب بشه چی میشه.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*