آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,739

خطرناک‌ترین فرد جهان را بشناسید!

خطرناک‌ترین فرد

نشریه آلمانی «اشپیگل» در گزارشی از «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا با عنوان یک آمریکایی آتش افروز یاد کرد که خطرناک‌ترین فرد جهان است.

در این گزارش به ترامپ به عنوان رهبر جنبشی از نفرت اشاره شده است که هیچ‌چیزی نمی‌تواند بیش از اینکه وی به عنوان رئیس‌جمهور انتخاب شود، صلح جهانی را تهدید کند.رفتار ترامپ به حدی افراطی است که  حتی به نظر می‌رسد که «جرج‌بوش» رئیس جمهور پیشین این کشور در مقایسه با ترامپ فردی منطقی است.

ترامپ خواهان آمریکایی بی‌رحم و حشی است

این نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری خطاب به هواداران گفته:«من را باور کنید. من شرایط را تغییر می‌دهم و ما بار دیگر مورد احترام خواهیم بود من نمی‌خواهم از واژه «ترسیدن» استفاده کنم.» اما آنچه ترامپ می خواهد این است که دیگران از آمریکا بترسند. تلاش برای ورود به کاخ‌سفید در واقع مبارزه‌ای برای تحقق آمریکایی بی‌رحم و وحشی است.

این نامزد انتخاباتی در ورای شعار «بار دیگر آمریکا را بزرگ خواهیم کرد!» این مفهوم را مد نظر دارد که این کشور دیگر به پیمان‌های جهانی، اقلیت‌های قومی با ایجاد استانداردهای مربوط به شایستگی اهمیت نمی‌دهد.

این نامزد ۶۹ ساله انتخابات، مظهر نوع جدیدی از خشونت و توحش ذهنی و جسمی است.دونالد ترامپ اقدام زشتی را شروع کرده است؛ حرکتی مردمی از آمریکایی‌های محافظه‌کار سفید‌پوست که پس از هشت سال از ریاست‌جمهوری باراک اوباما تحرکات خود را شروع کرده‌اند. «دیوید الکساندر» مدیر مبارزات انتخاباتی اوباما به تازگی نوشت که وقتی اوباما پس از ۸ سال این سمت را ترک کند، رای‌دهندگان ترجیح می‌دهند که فرد دیگری با دیدگاه‌های سیاسی و عادات و شخصیت متفاوت جانشین وی شود.

از نظر دونالد ترامپ همه مسایل به راحتی حل می‌شوند و در مقابل شعار اوباما : «بله ما می‌توانیم»،دونالد ترامپ می‌گوید که «بله من می‌توانم»

به این ترتیب آمریکا در معرض خطر گرفتار شدن در دست رئیس‌جمهوری قرار دارد که ارزش کمی برای مسایل دموکراتیک قائل است. با این همه کمی پیش از این انتخابات ایالتی اخیر نظرسنجی ها نشان می‌داد که دونالد ترامپ نامزد پیشتاز جمهوری خواهان است وی در همه ایالت‌ها بیشترین آرا را به خود اختصاص داده است.

اشپیگل نوشت که دونالد ترامپ می‌خواهد با به کارگیری همه فرصت‌هایی که در اختیار دارد از کشورش تصویری به نمایش بگذارد که در آن مردم می‌خواهند که پس از شکست بار دیگر موفق عمل کنند و در راس آنها هم مردی قوی قرار دارد.
فارس

 

مجله اینترنتی آسمانیها ۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۹ نظر

  1. یه دفعه بگین هیتلر زنده شده دیگه

  2. خطرناکترین فرد بروی تمام سیارات بنظرمن امیرمجردزاده اس..حالا ببینید کی گفتم

  3. خخخخخخخخخخخخخخ ارمان خان خخخخخخخخخخخخ
    بیچاره اقا امیر سبز خخخخخخخخخخخ

  4. این رئیس جمهور بشه تازه قدر باراکو میفهمیم … ای خدا این از حالا داره منم منم میکنه

  5. از این امریکاییها خیلی خوشم میاد شخصیت رک وسیاست شفاف دارن اگرم آدم بدیه میگه من بدم پدرسوختگی ندارن شاید واسه همینه آقای دنیا هستن همه حتی ما که ضد امریکاییهاهستیم به ماشین امریک ابزار امریک هواپیمای امریک پز میدیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*