آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,527

عجیب‌ترین دختر دنیا!+تصاویر

عجیب‌ترین دختر

افسانۀ اَبَرانسان‌هایی که هیچ چیز آنها را از پا در نمی‌آورد را بارها شنیده‌ایم، اما آیا چنین چیزی در دنیای واقعی نیز ممکن است؟

اولیویا فرانس‌ورثِ هفت ساله که در هادرزفیلدِ انگلیس زندگی می‌کند، چیزی از یک اَبَرانسان کم ندارد؛ او نه گرسنه و خسته می‌شود و نه حتی درد را احساس می‌کند.

اگرچه اولیویا در ظاهر همانند سایر هم سن و سالانش به نظر می‌رسد، اما پزشکان او را به خاطر قابلیت‌های منحصر به فردش «دخترِ مصنوعی» نامیده‌اند.

او دچار نوعی اختلال عجیب و کروموزومی است که دانشمندان تا امروز حتی نتوانسته‌اند نامی برای آن پیدا کنند.

ظاهراً اولیویا تنها کسی در جهان است که هر سه علامت را با هم دارد.

نیکی، مادر اولیویا می‌گوید دخترش حتی با یک اتومبیل تصادف کرده اما صدمه‌ای ندیده است.

نیکی می‌گوید: «خودرو در خیابان با اولیویا تصادف کرد و چندین متر او را روی زمین کشید، خیلی وحشتناک بود، من و دیگر بچه‌هایم فریاد می‌کشیدیم، اما او برخاست و به سوی من دوید و فقط پرسید “چه شده؟”»

مادر این کودک هفت ساله می‌گوید او می‌تواند سه روز بدون حتی لحظه‌ای چُرت زدن فعالیت کند و افزون بر آن حتی نیازی به غذا خوردن ندارد.

نیکی می‌گوید از نظر او فرزندش کاملاً طبیعی است، چرا که اولیویا نیز خودش را غیرطبیعی نمی‌داند.

با این وجود، مادر اولیویا تمایل دارد دلیل اصلی وجود چنین علائمی در دخترش را بداند و پزشکان نیز هنوز در حال بررسی این مورد نادر هستند.

عجیب‌ترین دختر دنیا

 عجیب‌ترین دختر دنیا

 عجیب‌ترین دختر دنیا

 عجیب‌ترین دختر دنیا

عجیب‌ترین دختر دنیا

 عجیب‌ترین دختر دنیا

مشرق

مجله اینترنتی آسمانیها ۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳ نظر

  1. این دختر بزرگ شه فک کنم هالک میشه هالکم تو کودکی همین علاءمو داشت باباش با چوب دستی زد تو سرش چوب دستی شکست اینم طوریش نشد

  2. آخی عزیزم …خدا حفظش کنه ولی اینکه دردو حس نمیکنه ممکنه به اون اختلال کروموزومیش ربط داشته و یه ژن بدون درد رو تو بدنش داشته باشه ، توی عکس آخر خیلی آسیب دیده طفلک ، مورد خوبیه برای مطالعه و شناخت ژنهای مقاومش و انتقال ژنهاش!

  3. بزرگ کردن اینجور بچه ها واقعا خیلی سخته….والدین پیر میشن…..بچه های بیش فعال جون آدمو میگیرن چه برسه به اینکه دردم حس نکنن……خدا حفظش کنه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*