آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,139

عجیب ترین مادر و فرزندان دنیا+عکس

عجیب ترین مادر

در میان عجیب ترین های دنیا هستند، مادرانی که به خاطر ویژگی های خاص خود یا کودکشان، مورد توجه همگان قرار گرفته اند که در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم:

مادر بیشترین قل‌های زنده مانده در یک زایمان (۸ قلو)

 عجیب ترین مادر و فرزندان دنیا

نادیا سلیمان که در رسانه ها اکتا مام (مادر هشت تایی) معروف شد، کودکان خود را در ژانویه ۲۰۰۹ به دنیا آورد. نادیا پیش از این هشت نوزاد، مادر شش کودک دیگر نیز بوده است.

جوانترین مادر دنیا

 عجیب ترین مادر و فرزندان دنیا

لینا مدین مادر ۵ ساله اهل پرو به عنوان جوانترین مادر در تاریخ پزشکی شناخته شده است. پدر و مادرش او را به علت برآمدگی غیر طبیعی شکم به بیمارستان برده و در کمال تعجب متوجه شدند که کودکشان ۸ ماهه باردار است. حدود یک ماه بعد در ۱۴ می ۱۹۳۹ لینا صاحب فرزند پسری با وزن ۲/۷کیلوگرم شد.
نام کودک را به خاطر دکتری که به لین کمک کرده بود، جرالدو گذاشتند. جرالدوی کوچک تا سالها فکر می کرد لینا خواهر اوست نه مادرش.

پیرترین مادر دنیا که برای اولین بار در سن ۷۰ سالگی صاحب فرزند شد.

 عجیب ترین مادر و فرزندان دنیا

دوی لوهان پس از حدود ۴۰ سال انتظار در سن ۷۰ سالگی و در نوامبر ۲۰۰۸ کودک خود را به دنیا آورد. او در آن زمان اعلام کرد که می خواهد حدود ۳ سال کودکش را تنها از شیر خود تغذیه کند.

مادر بیشترین فرزند (۶۹ کودک)

عجیب ترین مادر و فرزندان دنیا

براساس عنوان ثبت شده در کتاب رکوردهای گینس، این رکورد متعلق به یک زن روستایی اهل روسیه است که در ۲۷ زایمان صاحب ۶۹ کودک شد. وی صاحب ۱۶ دوقلو، ۷ سه قلو و ۴ چهارقلو شده است. علاوه بر این؛ رکورد بیشترین فرزند بدنیا آمده که دوقلو یا سه قلو نباشند، متعلق به لیویا ایوانز ۴۴ است که طی ۱۸ زایمان، صاحب ۱۸ فرزند شده است.

اولین پدری که مادر شد!

 عجیب ترین مادر و فرزندان دنیا

توماس بیتی که با تائید پزشکان و طی اعمال جراحی متعدد جنسیت خود را تغییر داده بود، پس از اطلاع از عدم توانایی همسرش نانسی برای بچه دار شدن، خود تصمیم به بچه دار شدن گرفت و صاحب یک نوزاد دختر شد.
پیرترین مادر دوقلوها (۷۰ ساله)

عجیب ترین مادر و فرزندان دنیا

امکاری پانوار که مصمم به پسردار شدن بود، در سن ۷۰ سالگی صاحب یک دوقلوی نارس، اما به طور کلی سالم می شود که یکی دختر و یک پسر بوده است. امکاری زمانی که دوقلوها را بدنیا آورد، صاحب دو دختر بزرگ شوهرکرده و ۵ نوه بود.

کوتاه ترین مادر دنیا با قد ۷۱ سانتی متر

عجیب ترین مادر و فرزندان دنیا

کوتاه قدترین مادر دنیا با وجود اخطار و هشدار پزشکان مبنی بر خطرناک بودن بارداری برای زندگی اش، سومین کودک خود را به دنیا آورده است. استیسی هرالد ۳۵ ساله که از کودکی از نوعی بیماری مربوط به نارسایی رشد رنج می برد، با وجود مخالفت های پزشکی، نوزادانی به دنیا آورده که هرکدام در زمان تولد نصف قد او را داشته اند.

کم وزن ترین نوزاد زنده دنیا با وزن ۵۶۷ گرم

 عجیب ترین مادر و فرزندان دنیا

مه جبین شیخ نوزاد بسیار کوچک خود را در سال ۲۰۰۴ با وزن ۵۶۷ گرم و قد تنها ۲۵ سانتی متر بدنیا آورد. این کودک هم اکنون در سلامت کامل بسر می برد.

مادری با طولانی ترین فاصله بین فرزندانش (۴۱ سال)

 عجیب ترین مادر و فرزندان دنیا

الیزابت آن بوتل صاحب دو فرزند است. یک دختر که در سال ۱۹۵۶ زمانی که او ۱۹ سال داشته بدنیا آمده و دیگری پسری است که در سال ۱۹۹۷ در ۶۰ سالگی او به دنیا آمده است.
ایلنا

 

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۴ نظر

  1. اکتا مامه خیلی جالب بود…. فکرشو بکن یه دفعه ۸ تا بچه دور و برتو بگیره ….دیوانه کنندس !
    جوانترین مادر هم قل خودش بوده که تو بدن بچه مونده و بعدا رشد کرده و دنیا اومده ….درواقع دوقلو بودن با تاخیر ۵ ساله.

  2. همشون در نوع خودش بی نظیر بودن

  3. موندم اون خانم اخریه چه فکری پیش خودش کرده

  4. من موندم اون خانوم ۶۹ تا کودک رو چجوری بدنش جواب داده بدنیا بیاره؟الانه خانوما ۲تا زایمان میکنن میگن زایمان پیرمون کرد
    ببین این خانوم چه قدرت بدنی داشته

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*