آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,570

عکسهایی از زندگی خصوصی پوتین!

زندگی پوتین

ولادیمیر پوتین،” رئیس جمهور روسیه، هفته گذشته در مرکز تجارت جهانی مسکو نطق سالانه خود را در برابر هزار و ۴۰۰ خبرنگار ایراد کرد و به توضیح و شرح سیاست‌های خارجی، اهداف بلند مدت برای روسیه و راهکارهای مبارزه با فساد اقتصادی پرداخت. نکته قابل توجه در این سخنرانی، برخی توضیحات وی درباره زندگی خصوصی و دختران ۳۰ و ۲۹ ساله‌اش بود زیرا پوتین به ندرت درباره خانواده خود صحبت می‌کند.

 عکسهایی از زندگی خصوصی پوتین!

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه درمورد ماریا ۳۰ ساله و کاترینا ۲۹ ساله گفت: دو دخترم در روسیه زندگی می‌کنند و هرگز در کشوری خارجی اقامت دائم نداشته‌اند. هر دو در دانشگاه‌های روسیه تحصیل کردند و من به آنها افتخار می‌کنم. ماریا و کاترینا تحصیلشان را در روسیه پیگیری می‌کنند و همین جا به کار مشغول هستند. دخترهای من به ۳ زبان پرکاربرد اروپایی تسلط دارند و حتی یکی از آنها به دو زبان شرقی نیز آشنایی دارد.

 عکسهایی از زندگی خصوصی پوتین!

 عکسهایی از زندگی خصوصی پوتین!

نیویورک پست در ادامه نوشت: ولادیمیر پوتین، در حالی از دخترانش سخن می‌گفت که هیچ احساسی در چهره وی دیده نمی‌شد و ‌ البته این به دلیل بوتاکس‌های فراوان و جراحی‌های زیبایی است که رئیس جمهور روسیه بر روی صورت و پوست خود انجام داده است.

پوتین همچنین تاکید کرد: دخترانم و زندگی شخصی‌ام هیچ ارتباطی با کار و سیاست ندارند و به همین دلیل آنها را وارد درگیری‌های دیپلماتیک خود نمی‌کنم.

 عکسهایی از زندگی خصوصی پوتین!

بسیاری از کارشناسان از اظهار نظر اخیر پوتین درمورد دخترانش شگفت‌زده شدند زیرا سابقه نداشت وی تا این اندازه به شرح جزئیات زندگی خصوصی خود بپردازد. ماریا و کاترینا ثمره ازدواج اول پوتین هستند. ولادیمیر پوتین سال ۱۹۸۳ با “لیودمیلا شکربنوا” ازدواج کرد. این زوج سال ۲۰۱۳ رسما از یکدیگر جدا شدند تا شایعه ارتباط پوتین با دختری ۲۵ ساله که از ورزشکاران مدال آور روسیه در رشته ژیمناستیک نمایشی بود، قوت بگیرد.

 عکسهایی از زندگی خصوصی پوتین!

دختر ورزشکاری که ادعا می‌شودهمسر دوم پوتین است

رسانه‌های سوئیس مارس (اسفند) گذشته با انتشار اخباری مدعی شدند، سومین دختر ولادیمیر پوتین، تحت تدابیر شدید امنیتی در این کشور به دنیا آمد و رسانه‌های روسیه از مخابره این خبر منع شدند. با گذشت نزدیک به یک سال، صحت این خبر تایید و یا تکذیب نشده است.

باشگاه خبرنگاران

 

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۴ نظر

  1. عکسهای جنجالی از زندگی خصوصی پوتین…

  2. عکسهایی از زندگی خصوصی پوتین!

  3. باریکلا میبینم که پوتین هم زیر آبی رفته …قدم نورسیده مبارک!

  4. ازش خوشم میاد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*