آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,175

دختر شایسته ۲۰۱۵ انتخاب شد

 مراسم دختر شایسته هر ساله برگزار می شود و در این مراسم دخترهای شایسته از تمام کشورهای دنیا شرکت می کنند. هدف این مراسم، بیشتر جمع آوری کمک به نیازمندان دنیاست. این مراسم در کشور چین برگزار شد.

دختر شایسته Miss World 2015 انتخاب شد

۶۵ امین دوره مراسم Miss World 2015  دیروز در شهر سانیو چین برگزار شد. این برنامه در سالنی که به شکل تاج طراحی و ساخته شده بود، برگزار شد. در این مسابقه ۱۱۴ دختر شایسته از تمام کشورهای دنیا شرکت کرده بودند.  یکی از مجریان این مراسم دختر شایسته سال ۲۰۱۳ از فیلیپین که بازیگر، مدل و مجری تلویزیونی است، بود.

به گزارش سیمرغ، داوران این مراسم دختر شایسته ۱۹۸۸ از ایسلند، دختر شایسته ۲۰۰۲ از ترکیه، اولین دختر شایسته چین، مایک دیکسون استاد موسیقی و جولیا مورلی رئیس سازمان و بنیانگذار مراسم دختر شایسته و همسرش به اضافه چند تن دیگر بودند.

از بین این ۱۱۴ نفر، ۱۰ نفر به مرحله نیمه نهایی با رای داوران و یک نفر با رای مردم راه پیدا می کنند. این ۱۰ نفر بر اساس ۶ مراسم قبلی ای که برای Miss World برگزار شد و مصاحبه هایی که انجام داده بودند انتخاب می شوند.

در این مراسم ۵ جایزه دیگر هم وجود دارد : تاپ مدل، مولتی مدیا، استعداد، ورزش و زیبایی هدفمند.

در قسمت تاپ مدل شرکت کننده ها با پوشیدن لباس های طراحان معروف در این مراسم شرکت می کنند و هر کدام که در این لباس ها بهتر باشند برنده می شوند. که برنده این بخش دختر شایسته اسپانیا شد.

در قسمت مولتی مدیا شرکت کننده ها باید از خودشان یک فیلم ۶ ثانیه ای تهیه کنند و هر کدام که بیشترین کمک مردمی را جمع آوری کند برنده می شود. برنده این بخش دختر شایسته فیلیپین بود.

در قسمت ورزش هم دختر شایسته نامبیا که ۲۴ سال سن دارد برنده شد.

 

 

دختر شایسته گویان برنده استعداد برنامه Miss World 2015

دختر شایسته گویان برنده استعداد برنامه Miss World 2015

در قسمت استعداد باید هر کدام از شرکت کننده ها استعدادی در زمینه رقص، آواز و یا آهنگسازی داشته باشند و برنده این بخش دختر شایسته گویان بود که آهنگی در مورد یکی از اعضای خانواده اش به نام last time خواند.

 

 

دختر شایسته اندونزی برنده زیبایی هدفمند برنامه Miss World 2015

دختر شایسته اندونزی برنده زیبایی هدفمند برنامه Miss World 2015

در بخش زیبایی هدفمند هم دختر شایسته اندونزی برنده شد و هدفش را جلوگیری از مصرف آب های آلوده توسط مردم کشورش و مردم تمام دنیا اظهار کرد. جایزه این قسمت توسط نوه نلسون ماندلا به دختر شایسته اندونزی اهدا شد.

 

نوه نلسون ماندلا در Miss World 2015

نوه نلسون ماندلا در Miss World 2015

 

 

۱۰ نفری که به مرحله نیمه نهایی توسط رای داوران راه پیدا کردند روسیه، فیلیپین، لبنان، اسپانیا، استرالیا، آفریقای جنوبی، فرانسه، جامائیکا و اندونزی و یک نفری که توسط مردم انتخاب شد از کشور ویتنام بودند.

10 نفر برتر در Miss World 2015

۱۰ نفر برتر در Miss World 2015
سپس در مرحله بعد ۵ نفر اول از کشورهای روسیه، اندونزی، اسپانیا، لبنان و جامائیکا انتخاب شدند و در نهایت سه نفر اول به ترتیب زیر انتخاب و توسط جولیا مورلی اعلام شدند.

جولیا مورلی در Miss World 2015

جولیا مورلی در Miss World 2015
نفر اول : دختر شایسته اسپانیا، ۲۳ ساله با قد ۱۷۷ و دانشجوی رشته داروسازی
نفر دوم : دختر شایسته روسیه، ۲۲ ساله با قد ۱۷۷ و مسلط به ۳ زبان اوکراین، انگلیسی و روسیه ای
نفر سوم : دختر شایسته اندونزی، ۲۳ ساله با قد ۱۷۳ و مجری تلویزیون

 

 نفر دوم و سوم در مراسم Miss World 2015

 نفر دوم و سوم در مراسم Miss World 2015

 

 

دختر شایسته 2015 در Miss World 2015 اهل اسپانیا

دختر شایسته ۲۰۱۵ در Miss World 2015 اهل اسپانیا

 

دختر شایسته ۲۰۱۴ بعد از انتخاب دختر شایسته ۲۰۱۵، تاج خود را بر سر او گذاشت.

دختر شایسته 2015 در Miss World 2015

دختر شایسته ۲۰۱۵ در Miss World 2015

 

 

دختر شایسته  Miss World 2014

دختر شایسته  Miss World 2014

 

 

تهیه و تدوین : گروه سبک زندگی سیمرغ
اختصاصی سیمرغ

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۴ نظر

  1. نه اینکه زیبا نباشن ولی به نظر من دختران ایرانی خیلی از اینا سرترن .

    • دقیقا همینطوره.خارجیا بیشتر خوشتیپن تا خوشگل. مامانم تعریف میکرد اونموقع یه خانومی تو عروسی اصن نمیرقصید و میگفت تا عروسم نیاد نمیرقصم. البته عروسش خارجی بود. همه مهمونا مشتاق دیدار این عروس خانوم خارجی بودن . مامانم میگه تا عروسش اومد همه دهنشون از زشتی دختره باز مونده بود . همه تو دنیا خوشگلی دخترای ایرانی رو میگن اما از اونجائیکه مرغ همسایه غاز هست اینجا هم دختر اروپایی رو الگوی زیبایی قرار میدن

  2. مجری برنامش اشتباهی نفر دوم رو اول اعلام کرد ….بعد گفتن اشتباه شده !نفر دوم طفلک مجبور شد تاجو در بیاره و بده به نفر اول ! خلاصه خیلی ضایع شد . مجری همش عذر خواهی میکرد که اشتباه ااز من بوده و من اشتباه خوندم ، جو رو به هم ریخت با این کارش.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*