آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,447

۲۹۳ سال زندان به جرم تجاوز جنسی +عکس

افسر سابق پلیس شهر اوکلاهما در آمریکا که به چندین مورد تجاوز و سوءاستفاده جنسی از زنان متهم شده بود در نهایت به ۲۹۳ سال زندان محکوم شد.
 دانیل هولتزکلاو، افسر سابق پلیس شهر اوکلاهما به جرم تجاوز و سوءاستفاده جنسی چندین زن در نقاطی که محدوده گشت‌زنی وی بود محکوم شد. به گزارش یو‌اس‌ای‌تودی، هیئت منصفه وی را در ۴ مورد به تجاوز درجه یک محکوم کرد. این افسر سابق پلیس که ۲۹ سال دارد طبق حکم هیئت منصفه به ۲۹۳ سال حبس محکوم شد. وی پس از اعلام حکم دادگاه به شدت گریه می‌کرد.

مادر جوان‌ترین قربانی تجاوز وی که تنها ۱۷ سال سن داشت اعلام کرد که موضوع تجاوز جنسی افسران پلیس تنها نباید به یک اداره پلیس محدود شده و به صورت گسترده باید مورد بررسی قرار گیرد. وی دراین باره گفت: این مشکل ملت آمریکا است.

دانیل هولتزکلاو از دسامبر ۲۰۱۳ تا ژوئن ۳۶ به ۳۶۵ مورد سوءاستفاده متهم شد. وی در ژانویه ۲۰۱۵ از کار برکنار شد. این افسر سابق پلیس به ۱۸ پرونده مرتبط به ۸ زن مجرم شناخته شد که تمامی آنها سیاه‌پوست بوده و علیه وی در دادگاه شهادت دادند.

هرچند پرونده هولتزکلاو یکی از پرونده‌هایی بود که آسوشیتدپرس درباره سوءاستفاده جنسی نهادهای اجرایی مورد بررسی قرار داده بود و طبق آن مشخص شد که طی ۶ سال حدود ۱۰۰۰ افسر پلیس مجوز کار خود را به دلیل جرایم جنسی از دست داده‌اند اما به نظر می‌رسد که تعداد پرونده‌ها بسیار بیشتر است زیرا تمام ایالتها فرآیندی برای ممنوع‌الکار ساختن افسران خطاکار خود را ندارند.

293 سال زندان به جرم تجاوز جنسی

293 سال زندان به جرم تجاوز جنسی

293 سال زندان به جرم تجاوز جنسی
منبع :خبرگزاری تسنیم
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۸ نظر

 1. خب یهو بگو حبس ابد دیگه چرا لقمه رو میپیچونی

  • اینجوری راحتر مشمول عفوهای موردی ومناسبتی میشه تا حبس ابد..البته نمیدونم قانون ایالتی وفدرال ایالات متحده چطوریه ولی واضحه که پس ازگذشت چندسال مجازات حبس راحتر مشمول تساهل وتسامح از ادامه مجازات کیفری بشن.
   .
   .
   یکم تحویل بگیر جیگر میگر…..ای ستاره سهیل…ای خوشتیپ…ای صیاد دلها

  • به به ببین کی اینجاست سلام جیگر میگر چطوری عشقولی؟

 2. تجاوز درجه یک ؟
  ۱۸ پرونده در مورد تجاوز اونم فقط به زنان سیاه پوست ؟
  ۲۹۳ سال ؟ این عددو از کجا در آوردن ؟

 3. فک کنم سندرم داون داره! بعدش میره یه گواهی از پزشکش میگیره که مشکل روحی روانی داشته خلاص میشه ! وگرنه نوه ها و نتیجه هاشم باید جاش حبس بکشن!
  معلومه علاقه خاصی به سیاه پوستا داشته …سلیقس دیگه!

 4. علایم سندروم داون توی چهرش مشخصه حالا چطوری استخدام پلیس شده اله اعلم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*