آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,653

شاعر ایرانی : من ۲۱ سال دارم و همجنسگرا هستم…

شاعر همجنسگرای ایرانی به اسرائیل رفت!

وزیر داخلی رژیم صهیونیستی با صدور روادید، مجوز ورود “پیام فیلی” شاعر همجنسگرای ایرانی را به تل آویو صادر کرد. مجوز ورود این شاعر ایرانی به سرزمینهای اشغالی همزمان با برگزاری نخستین نمایش تئاتر “سه دلیل” در تل آویو صادر شد. گفته می شود این نمایش تا حدودی مرتبط با اشعار “پیام فیلی” است.

شاعر همجنسگرای ایرانی سر از اسرائیل درآورد!

اسرائیل نشنال نیوز نوشت؛ این شاعر همجنسگرای ۳۰ ساله پس از خروج از ایران، بیش از یک سال است در ترکیه زندگی می کند. “پیام فیلی” بارها از رژیم صهیونیستی و صهیونیستهای اشغالگر به دلیل دفاع آنها از همجنسگرایان، حمایت کرده است.

“پیام فیلی” در سال جاری میلادی، نخستین بار یک ترجمه عبری از کتاب “من سبز می شوم، میوه می دهم، انجیر” خود را منتشر کرد. کتاب وی با این جملات آغاز می شود: “من ۲۱ سال دارم. من همجنسگرا هستم…”.

شاعر همجنسگرای ایرانی سر از اسرائیل درآورد!

“پیام فیلی” در ماه ژوئیه (۴ ماه پیش) در مصاحبه با وبسایت “ان آر جی” گفت بسیار دلش می خواهد به سرزمینهای اشغالی سفر کند. پس از این گزارش، وزیر فرهنگ رژیم صهیونیستی در نامه ای از وزیر داخلی این رژیم خواست با صدور روادید، اجازه سفر پیام فیلی را به تل آویو صادر کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

یک نظر

  1. رابطه یهودیت و همجنسگرایی به تورات باز میگردد. در سفر لاویان رابطه جنسی بین دو مرد یک عمل شنیع دانسته شده است و بر اساس هلاخا و قوانین مذهبی یهود اعدام را بدنبال دارد. مساله همجنسگرایی یکی از مسائل مورد بحث در یهودیت امروزی است. به طور تاریخی یهودیان همجنسگرایی را مذموم شمرده و آن را بر خلاف تورات میدانند و این ایده هنوز هم توسط یهودیان ارتدوکس رعایت میشود. ولیکن یهودیت اصلاح طلب و رفرم این ایده در مورد همجنسگرایی را قبول ندارند. یهودیت محافظه کار تا سال ۲۰۰۶ دیدگاه ارتدوکس را قبول داشت ولیکن به تازگی عقیده خود را در مورد همجنسگرایی تغییر داده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*