آخرین خبرها
تعداد بازدید : 54,669

تجاوز وحشیانه در هواپیما و هنگام خواب

تجاوز وحشیانه در هواپیما

به گفته قربانی(دختر ۱۸ ساله) هنگامی که وی بیدار شد هر یک از لباسهای خود را در اطراف خود مشاهده کرد و از آنچه برایش اتفاق افتاده بود چیزی به یاد نمی آورد.

این موضوع که چطور آنان به قسمت افراد ویژه که در آن پرواز مسافربری نداشته سؤالی است برای دادستان دادگاه که نیاز به بررسی و تحقیق بیشتر دارد همچنین این سؤال نیز برای هیئت منصفه در مورد  خواب بودن و حرکت کردن و حضور تجاوز وحشیانه در محل مورد نظر نیز مطرح است.

در دادگاهی که روز گذشته برگزار شد  “باور اکسال” ادعا کرد که هر اتفاقی که در آن موقع افتاده با رضایت طرفین صورت گرفته است.

اما فرد قربانی که به خواسته اش نامی از وی منتشر نشده ادعای وی را رد کرده و حتی از مسئولین آن پرواز خواسته است اگر فیلمی ضبط شده از آن روز دارند برای روشن شدن اینکه چطور وی در آن محل حضور پیدا کرده به دادگاه ارائه دهند.

خبرنگاران جوان

 

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲ نظر

  1. اصلا امکان نداره یکی بتونه به کسی که خوابیده تجاور کنه . اونم روی صندلی . وقتی آدم خوابه هر چقدر هم که خوابش سنگین باشه وقتی کسی بهت دست بزنه بیدار می شی . حالا دست زده بیدار نشده قبول . لباساشو چجوری درآورده که بیدار نشده . بازم قبول . چجوری رابطه ی جنسی یرقرار کرده که بیدار نشده
    نتیجه می گیریم که از ۳حالت خارج نیست
    ۱- یا قرص خواب آور بهش داده بعد تجاوز کرده
    ۲- یا زمان تجاوز برای ۱۰ دقیقه مصلحتی مرده بوده بعد دوباره زنده شده
    ۳- یا خودشو به خواب زده . لذتشو برده . بعد که بیدار شده دیده لخته . گفته زشته اگه بی تفاوت بلند شم لباسامو بپوشم . بهتره بگم خواب بودم نفهمیدم که….

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*