آخرین خبرها
تعداد بازدید : 5,135

من زن صیغه ای هستم، پسردخترنمای شبکه مجازی هم آمد!

پسر شیاد دختر نما در فضای مجازی !

وی در تحقیقات ابتدایی شاکی گفت که از طریق شبکه اجتماعی تانگو با پسر شیاد با عکس و نام دختر که حاضر به انجام ازدواج موقت بوده آشنا شده و پس از مدتی این دختر اعتماد وی را جلب کرده و در پی آن تعدادی عکس و اطلاعات خصوصی بین آنان رد و بدل شده است و در ادامه آن شیاد بیان داشته در صورتی که پول به حسابش واریز نکند تصاویرش را در اینترنت منتشر خواهد کرد.

سرهنگ «شفیعی» در ادامه اظهار داشت: پلیس با یک سری اقدامات سایبری شبانه روزی و بررسی صفحه زن مرموز، مظنون را که پسر شیاد با مدرک سیکل و شغل کارگری بود در یکی از شهرهای استان کرمانشاه شناسایی کرد و این مرد زن‌نما با هماهنگی قضایی دستگیر شد.

خبرآنلاین

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۶ نظر

  1. پسرا که فکرمیکنن از هربرنامه ای باید یه دختر پیداکنن واسه اخاذی و کارای دیگه اگه درست از برنامه استفاده کنن شب خوابشون نمیبره دختراهم عقده تعریف شنیدن دارن عکس میفرستن آخرشم همین میشه

  2. شاکی مرد بوده؟ خوب سرش اومده تا دنبال این غلطا نباشه!اون هم توی تانگو”’

  3. با این همه نیرنگ به کجا داریم می ریم معلوم نیست . خدا آخر و عاقبت همه رو ختم به خیر کنه

  4. همه دنبال پول مفت میگردن.این آقا هم چون خودش آقا بوده میدونسته راحت ترین راه برا تلکه کردن آقایون چیه.
    ۲روز پیش یه خانومی پیشم برا گدایی اومده بود منم بهش گفتم میخاین شمارو به یه موسسه خیریه که آشنا هس معرفی کنم؟برگشته میگه کمیته امداد پول نمیده (البته دروغ میگفت).میگم اونجا کمیته امداد نیس یه جای دیگه س. با تمام وقاحت برگشته میگه نمیخام پول بدی. پولی که شماها میدین خرج کرایه ماشینمم نمیشه.میخای بده میخای نده. بعد با عصبانیت دروکوبید و رفت.
    چرا؟چون میخاد پول مفت بدست بیاره.آدم آبرومند هیچوقت گدایی یا اخاذی یا دزدی نمیکنه.اینا همشون آدمای اصیلی نیستن.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*