آخرین خبرها
تعداد بازدید : 5,836

صدف طاهریان ازسینمای ایران گله داشت،پدیده کثیف غرب شد+عکس

صدف طاهریان که چندی پیش از کشور خارج شد و کشف حجاب کرد، عکسی از خود منتشر کرد که در حال آرایش و گریم برای بازی در یک فیلم و یا تبدیل شدن به مدل است.

این بازیگر نه چندان مطرح بعد از کشف حجاب خود، پیامک جنجالی را در جواب یک خبرنگار در دنیای مجازی منتشر کرد و در آن از یک مصاحبه و افشای پشت پرده های کثیف سینمای ایران خبر داد.

صدف طاهریان ازسینمای ایران گله داشت،خودپدیده کثیف غرب شد+عکس

(بخاطر رعایت ادب و شئونات اسلامی عکس روتوش شده است)

صدف طاهریان از چاله به چاه افتاد

هرچند برخی نیز بر فساد اخلاقی در سینما مهر تأیید زدند اما واقعیت امر هم چیزی جز این است؛ شنیده ها حکایت از آن داشت که وی بخشی از تیم تولید سریالی است که به سفارش شبکه ماهواره ای GEM تولید می شود!

همانطور که در عکس نیز مشاهده می‌کنید کشف حجاب برای صدف طاهریان بهانه‌ای بود که تمایلات خود را جامعه عمل بپوشاند و در هر فیلمی به ایفای نقش بپردازد و مدل هر شرکت و برند تجاری نیز بشود.

توجه به عکس فوق که از حضور گریمور مرد و نگاهای شیطانی اش خبر می‌دهد به سوالاتی منجر می شود که باید از این بازیگر که از فساد سینمای ایران سخن می گفت و به همین بهانه هم اقدام به ترور شخصیتی خود کرد پرسید؛ در فضای جدید کاری خبری از فساد نیست خبری از چشمهای ناپاکی که خریدارانه به شما نگاه می کنند نیست؟

بولتن نیوز

 

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳ نظر

  1. آقا دست نزن بهش الان دوباره لخت میشه این وسط میگه فلانی به من پیشنهاد داد داستان میشه برات!
    سینمای ایران کثیفه قبول ولی تو اگه آدم باشی حتی اگه همه دنیارو کثافت بگیره بازم میتونی پاک بمونی پس بگو میخواستم مدل بشم کسی باهات کاری نداره زندگی خودته ولی آبروی بقیه رو نبر که کار خودتو توجیه کنی

  2. ایشون یعنی مثلا بازیگر بوده؟سر جمع تو سه تا فیلم حضوز داشته یکیش عصر یخبندانه که به زور میشه گفت تو سه تا سکانس چهزه اش دیده میشه …ابقندر مهم نیستن که هر روز اخبارشون رو بولد می کنین

  3. خخخخخخ
    گریمور مرد و نگاههای شیطانیش!!!….خب توی خارج از کشور بیشتر آرایشگراشون جنس مخالفن، گریمور که جای خود داره.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*