آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,236

گفتگو با پسر پرحاشیه تلگرام و دو نفر از شاکیانش

به گزارش تسنیم، پسر جوانی که به‌همراه تعداد زیادی از دختران در نقاط مختلف تهران اقدام به تهیه تصاویر نامناسب کرده بود، بعد از انتشار گسترده این عکس‌ها در فضای مجازی، بازداشت شد.

این جوان سی‌ساله که حدود ۲۵ عکس از وی به‌همراه بیش از ۱۰ دختر در مکان‌های مختلف منتشر شده است، پس از دستگیری‌اش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، ماجرای انتشار عکس‌ها، ساختن کلیپی که بعد از انتشار عکس‌ها منتشر کرد و نحوه دستگیری‌اش را تشریح می‌کند؛ او که دستبند و پابند به دست و پایش زده شده و پیراهن و شلوار آبی راه‌راه به تن کرده، می‌گوید: هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم موضوع به اینجا کشیده بشه؛ کاش هیچ‌وقت آن کلیپ را منتشر نمی‌کردم… .

متن این گفت‌وگو را در زیر بخوانید:

ــ اسمت چیه؟

وحید.

ــ چند سالته؟

سی سال.

ــ بچه کجایی؟

تهران.

ــ کجای تهران؟

سعادت‌آباد.

ــ می‌گن یکی از بچه‌پولدارای تهرانی و مازراتی داری…

به‌خدا دروغه. من یه کارگرم؛ یه کارگر ساده؛‌ به‌خدا من نه خونه دارم نه ماشین؛ چه برسه به مازراتی؛ به‌خدا من مستأجرم. وضع مالی‌ام هم خوب نیس.

ــ چرا اینجایی؟

یه‌سری عکس با دوستام توی گوشی‌ام داشتم، برای دو سه سال پیش، که پخش شد…

دوستات؟

آره.

دختر بودن؟

آره.

چند نفر؟

۱۴ تا خانم بودن و ۲۸ تا عکس (سرش را تکان می‌دهد و به گریه می‌افتد) به‌خدا شرمنده‌ام. هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم کارم به اینجا بکشه… به‌خدا پشیمونم.

ــ کل ماجرا رو توضیح می‌دی…

۱۷ آبان، گوشی هوآوی v6 من گم شد؛ توی اون گوشی‌ام یه‌سری عکس از دوستام بود که مربوط می‌شد به سه چهار سال پیش؛ به‌خدا من این عکس‌ها رو پخش نکردم. من حتی توی دادسرای سعادت‌آباد هم شکایت کردم بابت گم شدن گوشی‌ام.

ــ ولی پلیس می‌گه هیچ شکایتی از تو هیچ جایی ثبت نشده.

من گم شدن گوشی‌ام رو به پلیس فتا گزارش نکردم. حقیقتش ترسیدم…

ــ شاکی‌هات می‌گن اغفال شدن…

نه، آقا. همچین چیزی نیس. ولی من از همشون معذرت می‌خوام که عکس‌هاشون پخش شد. به‌خدا پشیمونم.

ــ از خانواده دخترهایی که توی عکس‌هات بودن، خبر داری؟

آره.

ــ چطوره حالشون؟

بده. خوب، عکس دخترشون پخش شده ولی به‌خدا من قصد و نیتم این نبود که مشهور شم. عاجزانه می‌خوام که منو ببخشن.

ــ این عکس‌ها رو کجا گرفتی؟

خونه خودم نبود، خونه دوستام بود، جاهایی‌ که دعوتمون می‌کردن…

ــ اون کلیپ رو برای چی ساختی و گفتی پلیس فتا حواسش به همه‌چی هست؟

اون کلیپ بزرگترین اشتباه زندگی‌ام بود.

ــ قبول داری صادقانه نبود؟

(سرش را پایین می‌اندازد و سکوت می‌کند)

ــ مخصوصاً اون جمله‌ای که گفتی پلیس فتا حواسش به همه‌چی هست…

اگه حواسش به همه‌چی نبود که من الآن اینجا نبودم ولی یه‌سری آدم بی‌کار این حرف منو به‌مسخره گرفتن و باهاش شوخی کردن…

گفتگو با دو شاکی

روژین و سمیرا حدوداً ۲۳ ــ ۲۴ساله‌اند؛ دو دختر از همان ۱۴ دختری که عکس‌هایشان کنار وحید پخش شده و دست به دست می‌شود؛ اصلاً دوست ندارند حرف بزنند و از این نگرانند که دوست‌ها و آشناهای دیگری هم که تا به حال این عکس‌ها را ندیدند، از ماجرا مطلع شوند؛ عصبی‌اند و تندمزاج؛ وقتی در مورد غیرعمدی بودن پخش عکس‌هایشان می‌پرسم، روژین می‌گوید: من هیچ ارتباطی باهاش نداشتم؛ از طریق یکی از دوستام باهاش آشنا شدیم و توی هیچ‌کدام از عکس‌ها هم فاصله نزدیکی باهاش ندارم، ولی وقتی عکس‌ها را توی شبکه‌های اجتماعی دیدم به اون زنگ زدم و اون گفت: “یا با این کار معروف می‌شم یا زندگی‌ام از بین میره…”.

سمیرا هم که حسابی از این ماجرا عصبی است، می‌گوید: ۷، ۸ ماه پیش بود که با روژین برای گرفتن برنامه بدن‌سازی، خونه مربی‌ام که دوست وحید بود رفتیم؛ اونها به ما تعارف زدند و ما هم قبول کردیم؛ ما توی اتاق نشسته بودیم و اونا داشتن از ما پذیرایی می‌کردن؛ من اصلاً حواسم نبود و داشتم یه‌سمت دیگه رو نگاه می‌کردم که یه‌دفعه یکی از اونا منو صدا کرد؛ تا من صورتم رو برگردوندم اون از ما یه عکس سلفی گرفت؛ من اعتراض کردم و اون هم قول داد که عکس رو پاک کنه… .

 

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۹ نظر

 1. ولی خودمونیم چه درو دافایی داریما………

 2. دختری که خودشو به مازراتی(نداشته)میفروشه حقشه عکساش پخش بشه پسره خجالت نمیکشه روانی با آبروی مردم بازی میکنه که معروف بشه

  • بنظرم خود این دخترا اصن آبرو زیاد حالیشون نیس. چون تو این زمونه که هیشکی به هیشکی اعتماد نداره چطور این دخترا با اون وضعیت مستهجن با این آقای نامحرم عکس انداختن و جالبش اینه که طرف میگه من خودم خبر نداشتم و قرار شد پاکش کنه. لابد اینم از نشانه های روشنفکریه. ماشالا از دختر ۲۰ساله تا زن ۵۰ ساله تو اینجور مواقع میگن اغفال شدیم.
   من موندم این دخترا نمیگن شاید فردا پس فردایی ما شوهر کردیم شوهرمون این عکسو با این وضعیت ببینه چی میگه؟اصن گیریم این آقا عکسو تو تلگرام پخش نمیکرد بالاخره یه روزی ممکن بود از یه طریق دیگه رابطه اینا لو بره خب و همینطور عکساشون.

 3. ای بابا مازاراتی هم که نداشته.خخخخ

 4. توله سگ توی همه عکسها قیافش داد میزد که عمدا اون ژستها رو گرفته و نیت سویی داره،
  قصد معروف شدن داشته، چون عمدا اسم پلیس فتا رو آورده تا بیان بگیرنش!

 5. خوب شد گرفتنش آخه میدونی پلیس فتا حواسش به همه چی هست تخخخخخخخ
  بببین این پسر چندش چطور چند روز هست ملت رو سر کار گذآشته ها

 6. دخترا رو بگو رفتن اونجا عشق و حالشونو کردن الان اومدن می گن ما نبودیم . اصلا نمی شناختیمش . حالا خدا رحم کرد نمی شناختینش اون موقع که داشتی گازش می گرفتی با اون آرایش و قیافه نباید می زاشتی ازتون عکس بگیره . آدم خیلی باید احمق باشه که از کار خلافی که داره می گنه عکس هم بگیره . اونم دخترا که توی جامعه ی ما مردم منتظر یه همچین سوژه ای هستن .و خانواده ها اکثرا تعصب دارن

 7. به نظرم برای خانوما خیلی جای نگرانی نیست چون انقدر صورتاشون شبیه همه که نمیشه از تشخیصشون داد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*