آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,662

تجاوز وحشیانه برادر به خواهر+ عکس

تعرض وحشیانه برادر به خواهرش +عکس

دنیل خواهر بیست ساله ی خود را ربود تا به اهداف شیطانی اش دست یابد. دنیل به همراه نامزدش خواهر بیست ساله ی خود را ربود تا فقط کمی تفریح کرده باشند، درپی این آدم ربایی وقتل خونین خواهر،پای پلیس به این ماجرا باز شد. براساس گزارش پلیس؛ دنیل خواهر خود را ربود تا فقط کمی او را بترساند، اما او و نامزدش به علت مصرف مشروبات الکلی و موادمخدر درحال طبیعی خود نبودند، خواهرش را مجبور به مصرف هروئین میکند و بعد از بیهوش شدن وی به خواهرش تعرض و در پایان او را با طناب خفه میکند.

تعرض وحشیانه برادر به خواهرش +عکس

پلیس در ادامه افزود: با اقدام به موقع دنیل و نامزدش دستگیر شدند اما الیزابت خواهر او، جان خود را از دست داده بود.درحال حاضر این دو متهم دستگیر شدند و در بازداشت به سر میبرند. برادر مقتول در بازجویی این چنین اظهار کرده است : ” قصد کشتن خواهرم رانداشتم،فقط می خواستیم با او شوخی کنیم اما هر دوی ما مواد مخدر مصرف کرده بودیم،در حال طبیعی نبودیم و نمیدانم چه کار کردم.”

به گزارش پلیس محلی لیتل راک؛ دنیل به اتهام آدم ربایی،قتل و تعرض به قتل درجه یک و نامزد او به اتهام همکاری درانجام جرائم بازداشت شدند که پس از جمع آوری اسناد و مدارک بیشترپرونده آنها به دادگاه ارجاع داده خواهد شد،تا قاضی حکم قطعی را برای این برادر بی رحم صادر کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳ نظر

  1. امشب معنی شوخی رو هم فهمیدیم

  2. شوخی؟؟؟هه هه هه خیلی بامزه بود خندیدیم
    احمق زده خواهرشو کشته میگه میخواستم شوخی کنم پس پلیسم اعدامت کنه بخندیم

  3. جلوی نامزدش به خواهرش تجاوز کرده ؟ جالبه . لابد نامزدش کمکشم کرده

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*