آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,361

این بازیگر سینمای ایران زیر بار کتک خوردن نرفت + عکس

پیش از فیلمبردارى این سکانس اعلام مى کند حاضر نیست از یک بازیگر ناشناخته فحش و کتک بخورد و این سکانس را بازى نمى کند…

میلاد کی مرام که این روزها نقش اصلى فیلم تازه کمال تبریزى با عنوان “امکان مینا” را بر عهده گرفته است ، همزمان بازى در فیلم دیگرى را به پایان رسانده است که این نقش آفرینى دچار حواشى جالبى شده است.

ماجرا از این قرار است، میلاد کى مرام که در این فیلم نقش کوتاهى به عهده دارد و طبق قرار باید در دو سکانس بازى مى کرد. اولین سکانس بدون مشکل فیلمبردارى شد اما دومین سکانس که در آن کى مرام باید با یک بازیگر نه چندان شناخته شده درگیر مى شد مشکلاتى براى عوامل فیلم به وجود آورد.

این بازیگر سینمای ایران زیر بار کتک خوردن نرفت + عکس

میلاد کی مرام زیر بار کتک خوردن نرفت

میلاد کی مرام پیش از فیلمبردارى این سکانس اعلام مى کند حاضر نیست از یک بازیگر ناشناخته فحش و کتک بخورد و این سکانس را بازى نمى کند. تلاش هاى کارگردان و دیگر عوامل نتیجه نمى دهد و این سکانس فیلمبردارى نمى شود.

حال کارگردان یا باید این سکانس ها را با یک بازیگر دیگر مى گرفت اما این کارگردان تصمیم جالبى گرفت و اعلام کرد همان یک سکانس فیلمبردارى شده را در فیلم قرار مى دهد و مسئولیت ناقص ماندن نقش به عهده کى مرام است.

باید تا زمان نمایش فیلم منتظر ماند و دید آیا کارگردان بر سر حرفش خواهد ماند یا به طور کلى بازى میلاد کی مرام را از فیلم خذف مى کند.

پیش از این و قبل از انقلاب نیز بازیگران مطرح و قهرمانان فیلم هاى آن زمان حاضر به کتک خوردن از بازیگران ناشناخته و سیاهى لشکرها نبودند.

سینما

 

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۷ نظر

  1. علیک سلام
    این میلاد کی مرام چند تا فیلم تا الان بازی کرده که حالا شاخ شده؟؟/

  2. ای بابا این دیگه چه هنر پیشه ایه . اول فیلمنامه رو بخون بعد قبول کن . حالا که سنکانس اول رو بازی کردی و کلی خرج روی دست کارگردان گذاشتی الان اومدی می گی در شخصیت من کتک خوردن نیست ؟ دست بنده ی خدا رو گذاشتی توی پوست گردو . چقدر نامرده

  3. نازنین.مرسی.مگه یادته قبلا هم چند تا نظر گذاشتم؟چه خوب یادت مونده.چرا بودم.اما نبودم!

  4. بنفشه.سلام دوباره

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*