آخرین خبرها
تعداد بازدید : 5,793

رقص دختران بد لباس مقابل کفاشیان! + عکس

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به عنوان سوم مسابقات بین قاره‌ای امارات قناعت کرد. این تیم مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌ها بود. با پایان یافتن مسابقات جام بین قاره ای فوتبال ساحلی، یک حاشیه عجیب فدراسیون فوتبال را تحت تاثیر قرار داده است. علی کفاشیان که چند بازی فوتبال ساحلی ایران را از نزدیک تماشا کرد، ناخودآگاه صحنه های افتتاح مسابقات را نیز دیده است.

کفاشیان ظاهرا حواسش به این بوده تا در جایی بنشیند که مبادا عکسی از او در کنار افرادی که شئونات اسلامی را در محل برگزاری مسابقات رعایت نمی کنند، منتشر شود اما یک عکس حاشیه بزرگی برای رئیس فدراسیون ساخت.

عکسی از نمای پشت کفاشیان گرفته شده که حرکات خارج از شئونات انجام می شود و رئیس فدراسیون در سالن حضور دارد. این عکس انگار جنجالی ایجاد خواهد کرد.

عکس رقص دختران بد لباس مقابل کفاشیانعکس رقص دختران بد لباس مقابل کفاشیان

در همین باره رضا حسنی خو مدیرکل حراست وزارت ورزش واکنش نشان داده است. او اظهار داشت: متاسفانه این عکس بازتاب مناسبی در فضای مجازی نداشته است. طبق پروتکل فدراسیون ها، روسا موظف هستند تا در چنین شرایطی محل مسابقه را ترک کنند. در ورزش های ساحلی سخت گیری ما بیشتر است و حرفمان این است که رئیس فدراسیون باید فضا را ترک می کرده است.»

حسنی خو خبر از برخورد هم داده است: ما همه چیز را بررسی می کنیم و اگر لازم باشد برخورد می کنیم. به نظر می رسد یک دردسر جدید در انتظار رئیس فدراسیون باشد. آیا کفاشیان در این ماجرا هم می تواند لبخند بزند؟

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ

منبع:jamnews.ir

 

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۴ نظر

  1. حالا مگه چی شده؟؟؟دو سه تا دختر اون وسط یکم قر دادن و ناز و کرشمه اومدن برای اقای رئیس.
    بنده خدا تو فوتبال این همه حرص و جوش میخوره حالا یکم دلش باز میشه و روحیه میگیره و برمیگرده دیگه.
    چقدر حسودین شماها

  2. مطمئنا باز هم با لخند میگه ….ما که نگاه نمیکردیم …داشتیم بحثای جدی رو دنبال میکردیم!
    بدبخت شد رفت!

  3. خدافظ رییس !!!

  4. فیلمشو دیدم کفاشیان و بقل دستیش بشقابهای میوه رو که جلوشون گذاشته بودن رو برمیدارم به شکل ماسک می گیرن جلوشون تا رقصشونو نبینن و تموم بشه . کلی خندیدم آخه کفاشیان از زیر بشقاب یواشکی نگاه میکرد فیلمبرداره چند بار نشون داد . سوژه شده بود

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*