آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,242

همسرم با خانم‌های دیگر هم ارتباط دارد!

پرسش: خانمی‌ هستم که ۱۰ سال است ازدواج کرده‌ام. مدتی است که متوجه شده‌ام همسرم با خانم‌های دیگر هم ارتباط دارد. هر چند این رابطه در حد تلفنی است اما احساس می‌کنم در زندگی دچار مشکل جدی خواهم شد. از اینکه بخواهم بطور مستقیم با همسرم این موضوع را مطرح کنم هم به‌ شدت می‌ترسم. لطفا راهنمایی‌ام کنید.

پاسخ: سکوت در زمینه خیانتهای زناشویی یک اشتباه بسیار فاحش و نادرست است. منظور این نیست که داد و فریاد راه بیندازید یا همه اطرافیان را مطلع کنید بلکه باید واکنشی معقولانه و درست داشته باشید. خیانت دردی عظیم بر پیکره روانی یک زن وارد می اورد. دوست من می دانم که شرایط خیلی سختی دارید ولی نباید طوری رفتار کنید که یک زن غریبه از راه نرسیده صاحب زندگی و همسر شما شود. شما باید زندگی خود را نجات دهید و اجازه ندهید به این راحتی همسرتان و زندگی مشترکتان از دست تان برود. اولا خوب با خودتان فکر کنید ببینید زندگی مشترک شما دو نفر به اندازه کافی رضایت بخش بوده؟ چرا همسرتان چنین اقدامی کرده؟ ایا مساله فقط لغزش همسرتان است یا اینکه واقعا مشکلاتی در زندگی زناشویی تان بوده است؟ سپس برای مدتی با همسرتان سرسنگین شوید یعنی کلا طوری رفتار کنید که همسرتان متوجه ناراحتی شما بشود. اگر دلیل را جویا شد به طور کلی برای وی شرح دهید که احساس می کنید مشکلی جدی در زندگی تان ایجاد شده و وفاداری لازم در رابطه تان نیست و .. مستقیم حرفی نزنید ولی اشاره ای کلی بکنید و از همسرتان دلیل را جویا شوید. اگر این اتفاق افتاد که چه بهتر اما در صورتی که همسرتان به تغییر رفتار شما عنایی نکرد در یک فرصت مناسب با همسرتان خیلی ملایم و البته جدی صحبت کنید و دلیل این اقدام ایشان را جویا شوید. شناخت دلیل این اقدام خیلی مهم است. به همسرتان کمک کنید تا برای نجات زندگی تان هم که شده این روابط را تمام کند و به زندگی اصلی خود باز گردد. خودتان هم رابطه عاطفی تان را با ایشان بیشتر کنید و نگذارید که همسرتان جذب این دست فضا ها و روابط شود.

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۸ نظر

 1. این که چیز عجیبی نیست.الان از این دست مسائل در انواع و اقسام مختلف وجود داره.مثلا
  بعضی از
  پسرا با خانومای متاهل رابطه دارن.
  دخترا با اقایون متاهل
  مردی که زن داره با زنی که شوهر داره
  مردی با خواهرزنش
  زنی با برادرشوهرش
  پسری با خالش
  دختری با برادرش
  این با اون.اون با این.
  و هزاران مورد دیگه
  کلا اوضاع جامعهخیلی قر و قاطیه.دقیقا شده مثل سریال های ماهواره ای.همه با هم رابطه دارن..
  ولی نمیدونم چرا همش میگن اوضاع کشور ما عالیه و مشکلی نداریم.شاید چون عادی شده مشکل به حساب نمیاد.

 2. فقط تنها کساییکه با هم رابطه ندارن زن و شوهران

 3. لایک رضا خخخخخخخخخخ اره والا

 4. نه بابا همش حرفه…رابطه کجا بود..واسه خودش ضابطه شده

 5. همه ی پاسخ ها همینه ببین تو زندگی چی کم گذاشتی طرف رفته سراغ یکی دیگه این که نشد جواب

  علت این کارها تنوع طلبی هست ولاغیر وگرنه اون زمان که آقا یا خانم انتخابشون رو کردن ندیدن که تو اجتماع موردهای بهتری هم می تونه باشه ؟شاید کسی باشه که باهاش شادتر باشن ؟آرامش بیشتری داشته باشن؟

  • بنظر من خیلی از زن و شوهرها قبل ازدواج چشاشونو میبندن و فقط میخان که ازدواج کنن .خیلیا براشون زیادم مهم نیس طرف مقابلشون کیه و فقط مهم اینه که طرفشون اونو قبول کنه .بعد ازدواج تازه چشم و گوششون باز میشه که بابا چرا من با این ازدواج کردم. بخصوص تو سنین پایین.
   درضمن خیلی وقتها چون خانمها خیالشون راحته که ببخشید دیگه خرشون از پل گذشته برا همین دیگه مث سابق برا شوهرشون و تنهاییش وقت نمیذارن بعدش که زندگیشون مشکل پیدا کرد تازه فکر چاره میفتن.همشم بخاطر تنوع طلبی نیس
   اتفاقا برعکس مردها بیشتر از زنها ازینکه زندگیشون خراب بشه وحشت دارن

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*