آخرین خبرها
تعداد بازدید : 8,761

با لباس‌های مادرم در سریال کیمیا بازی کردم + تصاویر

 «سوگل طهماسبی» بازیگر نقش نرگس در سریال «کیمیا» درباره حضورش در این سریال گفت: زمانی که این سریال و نقش نرگس به من پیشنهاد شد با جان و دل پذیرفتم،‌چراکه هم با گروه و هم جواد افشار تجربه همکاری داشتم و مطمئن بودم که کار خوبی خواهد شد.

با لباس‌های مادرم درسریال کیمیا بازی کردم + تصاویر

وی ادامه داد: به عقیده من نرگس مثبت‌ترین شخصیت داستان بعد از کیمیا است و از این جهت که عاقل و منطقی است من همیشه دوستش داشتم و همیشه یکی از آرزوهایم این بوده که در زندگی شخصیم شبیه به او باشم.

این بازیگر در ادامه افزود:‌ بازی من یک هفته پیش مقابل دوربین «سریال کیمیا» به پایان رسید و در هر سه فاز این سریال بازی داشتم یعنی از ۱۶ تا ۴۷ سالگی و تمامی لحظاتم را با نرگس زندگی کردم دل کندن از این نقش برایم خیلی سخت بود.

با لباس‌های مادرم درسریال کیمیا بازی کردم + تصاویر

سوگل طهماسبی  بازیگر سریال «یوسف پیامبر(ع)» با اشاره به قرار گرفتن در فضای دهه ۴۰ تا ۶۰ بیان داشت:‌به این دلیل که خودم متولد سال ۶۴ هستم خیلی از جزئیات جنگ را یادم نیست، اما چون اصالتا جنوبی هستم با آن فضا آشنایی دارم. ضمن اینکه ما در جریان مستقیم جنگ نیستیم و در بخش تهران کار داشتیم.

سوگل طهماسبی  درباره برقراری ارتباط با فضای آن سالها نیز گفت: تعدادی مستند دیدم و آقای افشار نیز برایمان خاطره های زیادی از آن دوران تعریف می‌کردند ،همچنین فیلم‌نامه‌مان آنقدر کامل بود که جای هیچ سوالی بوجود نمی‌آمد.

با لباس‌های مادرم درسریال کیمیا بازی کردم + تصاویر

وی درباره بازخوردهای مردم درباره این سریال گفت:‌تا به اینجای پخش سریال مردم آن را دوست داشته و فضاها را باور کرده‌اند.

سوگل طهماسبی ضمن اشاره به خصیصه‌های بارز نرگس بیان داشت:نرگس یکسری جسارت‌ها دارد و در اصل عقل کل و رهبر گروه است و معتقدم برای یک بازیگر بازی در چنین نقشی جذابیت خاص خود را دارد.هر کدام از این فضاها برایم تجربه‌ای جدید بود و از آنجایی که تا به حال سریالی اینچنینی بازی نکرده بودم، تجربه بسیار دلنشینی برایم بود.

با لباس‌های مادرم درسریال کیمیا بازی کردم + تصاویر

وی درباره اینکه آیا سکانسی بود که شما را تحت تاثیر خود قرار دهد،‌گفت:‌یک تظاهرات داشتیم که محمد تیر خورد و شهید شد،‌در این سکانس آنقدر تحت تاثیر این فضا قرار گرفتیم که به واقع تمام آن دوران را از نزدیک حس کردیم.

با لباس‌های مادرم درسریال کیمیا بازی کردم + تصاویر

سوگل طهماسبی  بازیگر سریال «رهایی» درباره لوکیشن‌های این سریال گفت:‌زمانیکه وارد خیابان بهاران(خیابان اصلی سریال) می‌شدیم واقعا حس می‌کردم که وارد دهه پنجاه شدم و شاید برایتان جالب باشد که بدانید تعدادی از لباس‌های مادر خودم که در دهه ۵۰ می‌پوشیدند را برای بازی در این نقش پوشیدم. وقتی با آن لباس‌ها وارد آن خانه‌های قدیمی می‌شدم کاملا حس می‌کردم که در دهه ۵۰ زندگی می‌کنم.

وی افزود: اصولا فردی هستم که بیشتر در گذشته زندگی می‌کنم و وقتی با مادرم مشغول صحبت می‌شوم اغلب از گذشته می‌گویم و به همین دلیل این خصیصه به من کمک دو چندانی کرد تا با این فضا راحت‌تر باشم.

با لباس‌های مادرم درسریال کیمیا بازی کردم + تصاویر

وی درباره همکاری‌اش با بازیگران دیگر در این سریال گفت:‌ مهراوه شریفی نیا یکی از بهترین دوستانم است و در خلوتم همیشه از او تشکر کردم که به من فضا داد تا با هم به خوبی کار کنیم. خانم حاجیان و حسن پورشیرازی نیز با انرژی مثبت با یکدیگر کار می‌کردیم و آنقدر هماهنگ بودیم که تمام این دوستی‌ها و صمیمی بودنمان در انتقال به مخاطب کاملا نمایان است.

با لباس‌های مادرم درسریال کیمیا بازی کردم + تصاویر

سوگل طهماسبی بازیگر نقش نرگس در سریال «کیمیا» درباره ۱۱۰ قسمتی بودن این سریال نیز بیان داشت: سریال «کیمیا» به این دلیل که دارای قسمت‌های طولانی و کاراکترهای زیاد هست، بالطبع تعداد قسمت‌های زیادی لازم است برای اینکه تک تک شخصیت‌ها به خوبی معرفی شوند و از قسمت بیستم به بعد تازه وارد داستان اصلی می‌شویم.

با لباس‌های مادرم درسریال کیمیا بازی کردم + تصاویر

بازیگر سریال «فاصله‌ها» در مورد سایر پیشنهادهایش در این مدت نیز گفت: در این مدت پیشنهاد داشتم اما آنقدر که سریال کیمیا و نرگس را دوست داشتم که نتوانستم و نخواستم تمرکزم را روی کار دیگری بگذارم و از این فضا دور باشم. یکی از دلایشل هم به زمان گذشته این سریال برمی گردد و نمی توانستم به زمان دیگری در سریال و یا فیلم دیگری برگردم و این رفت و برگشت زمان برایم سخت بود.

فارس

 

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۶ نظر

 1. سوگل همونه که نقش مادر مهدی پاکدلو بازی میکنه ؟ اگه اونه من نمیدونم کارگردان روی چه حسابی اون نقشو بهش داده… اونجا بیشتر بهش میخوره خواهرش باشه تا مادرش!

  • نه. سوگل دخترعموی مهدی پاکدل هس
   بنظر من مهراوه شریفی نیا بخاطر پدرش نقش اول فیلم شده وگرنه همچین تحفه ایم بازی نمیکنه. در ضمن نه قیافش و نه رفتارش به دخترای اون زمان شبیه نیس

   • زیاد ناراحت نشو آیلین جان…همچین میگی که انگار تو مجلس عوام بریتانیای کبیر ده تا کرسی داره.
    .
    مهراوه خوبه…تو اینستا فالوئر خودمه

   • با ِآیلین موافقم…..خانم شریفی نیا انتخاب چندان مناسبی برای این نقش نبودن……چهره و تم حرف زدنشون در این سریال و این نقش چندان به دل بیننده نمیشینه

 2. اره منم موافقم از مهراوه شریفی نیا خیلی خوشم میاد ولی بعضی دیالوگاش و حرف زدنش خیلی حالمو بد میکنه

 3. این سریال که دیگه اخر سوتی وخنده اس
  خب جانم شما که نمی تونی یه فیلم با حال وهوا وسبک وسیاق اون زمان درست کنی چرا به خودت زجمت میدی
  از نظر فیلنامه هم که افتضاحه خیلی بهتر می تونست باشه
  اینقدر یه مدت گفتن کیمیا در حال ساخت چنین وچنانه توقع مخاطب رو بالا بردن حالا دیدیم چیزی هم نیست
  صد رحمت به اون سریال شبکه سه وضعیت سفیدحال وهوای اون زمان رو خوب به تصویر کشیده بود

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*