آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,223

جزئیات شایعه رسوایی اخلاقی والیبالیست ایرانی

والیبالیست پیکان تهران که در جریان مسابقات والیبال باشگاه‌های جهان مشکلاتی برایش بوجود آمده بود با تکذیب اخبار منتشر شده توسط رسانه‌های خارجی، اظهار کرد: چون زانویم را یک‌بار جراحی کرده‎ام و کمی مصدوم بودم، قصد داشتم از طبقه سوم که تیم پیکان در آنجا اسکان داشت به طبق نوزدهم محل استقرار پزشک‎ها بروم که گارسون وارد آسانسور شد و میز سرویس او به پایم خورد و من هم ناخودآگاه و از روی درد و ترس مجدد از مصدومیت بلافاصله میز را هل دادم که مهماندار هتل به زمین خورد.

او ادامه داد: به هیچ وجه کار غیراخلاقی انجام نداده‎ام و عنوان کردن این موضوع خنده‎دار است و با آن شخص کوچکترین تماسی نداشته‎ام. من فقط چرخ را هل دادم. مگر ادعا نکرده‎اند که فیلم این کار را دارند، پس آن را پخش کنند.

والیبالیست پیکان  اضافه کرد: می‎خواهند با این کار علیه والیبال ایران جوسازی کنند و هدفی جز این ندارند. به همه مردم ایران اطمینان می‎دهم که کار غیراخلاقی انجام نداده‎ام و هل دادن میز سرویس هم ناخودآگاه و از روی فشار درد و ترس مجدد از مصدومیت بود.

همچنین سایت باشگاه پیکان گفتگویی از مدیرعامل باشگاه پیکان درباره این موضوع منتشر کرد. محمود شیعی مدیرعامل باشگاه پیکان درباره مطالبی که در برخی از سایت های خارجی عنوان شده اظهار داشت: این والیبالیست پیکان برای دیدار با دکتر تیم تصمیم به استفاده از آسانسوری داشته که ویژه کارمندان هتل بوده است. پرسنل هتل مانع استفاده این بازیکن از این آسانسور می شوند.

شیعی با بیان اینکه آسانسورهای هتل محل اقامت تیم ها برای طبقات خاص تعریف شده بودند، گفت: متاسفانه بازیکن پیکان درگیری مختصری با خدمه هتل پیدا می کند و در این درگیری یک خانم خدمتکار و چرخ دستی غذاهایش را نیز هل می دهد.

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: خدمه هتل بعد از این حادثه به مدیر هتل شکایت می کنند و مدیر هتل نیز نماینده فدراسیون جهانی والیبال را در جریان این موضوع قرار می دهد.

وی گفت: فدراسیون جهانی والیبال به رغم پس گرفتن شکایت از سوی مدیر هتل، بر اساس آیین نامه مسابقات این بازیکن را از ادامه رقابت ها و حضور در هتل اسکان تیم ها منع می کند.

شیعی تاکید کرد: نامه کتبی فدراسیون جهانی والیبال برای این موضوع وجود دارد و باشگاه تصمیم گرفت برای اینکه تیم با حاشیه روبرو نشود، بازیکن تیم پیکان به تهران بازگردد.

جام نیوز

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۳ نظر

  1. مسئولین تیم پیکان از یه طرف میگن کار غیراخلاقی نکرده و بی گناهه.از طرف دیگه از باشگاه اخراجش کردن.
    حالا ما کدومو باور کنیم.
    شاید اینم مثه اون سفیر ایرانی توی برزیل که توی استخر اون کار….کرد ناخوداگاه این کارو کرده و عمدی نداشته.
    شــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــایــــــــــــــــــــــــــــــــــد

  2. واقعا آبرو برن بی شعورا …خوب یه خورده خودت رو کنترل کن عوضی ! هر جا میرن گند میکارن.

  3. چه حرف های متناقضی این حرفها رو جلوی یه بچه هم بگی می فهمه قضیه بودار بوده …طبق معمول یه بی اخلاقی دیگه از ورزشکاران

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*