آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,259

پسر بی‌رحم بخاطر دختر مورد علاقه‌اش والدینش را قربانی کرد + عکس

پسر بی‌رحم والدینش را قربانی کرد

کایلی پسر ۲۷ ساله‌ای است که با همدستی نامزدش به نام جنیفر، پدر و مادرش را به قتل رساند و پس از ۳ ماه جستجواجساد قربانیان در خانه یکی از دوستان کایلی پیدا شد.

بر اساس گزارش پلیس؛ دلیل جنایت کایلی مخالفت خانواده او با برگزاری مراسم عروسی‌اش با این دختر بود، او پدر و مادرش را به کمک نامزدش به ضرب گلوله کشت و جسد آن‌ها را در خانه دوستش پنهان کرد، نهایتاً بعد از گذشت ۳ ماه پلیس موفق به دستگیری عاملین این جنایت و کشف اجساد قربانیان شد.

 پسر بی‌رحم بخاطر دختر مورد علاقه‌اش والدینش را قربانی کرد

پدر و مادر قربانی شده توسط فرزندشان

پلیس ایالتی کانکتیکات در ادامه افزود: در حال تلاش برای یافتن علت‌های دیگر این جنایت و نحوه مرگ هستیم، ما برای برقراری آرامش در بین جوانان نیازمند برنامه‌های آموزشی خوب هستیم.

گفتنی است کایلی به اتهام دو فقره قتل، قتل با شرایط خاص و حمل سلاح و نامزد او به اتهام توطئه برای قتل دستگیر و بازداشت شدند. پس از جمع آوری اسناد و مدارک بیشتر به دادگاه ارجاع داده خواهد شد تا دادگاه برای این پسر جانی تصمیم بگیرد.

باشگاه خبرنگاران

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۷ نظر

 1. من فکر میکردم فقط تو ایران از این کارای احمقانه میکنن.انگار همه جا وجود داره.
  موردی که توی ایران خیلی اتفاق میفته اینه.خانومه با شوهرش مشکل داره.بعد عاشق یکی دیگه میشه و با اون طرف شوهرشو میکشه تا بعدش بتونن با هم ازدواج کنن.

 2. بعد از ۳ مااااه ؟ مگه میشه ؟ مگه داریم ؟ جسد بعد از ۲ روز فاسد می شه . چجوری آخه ؟

 3. خیلی جالبه اولش که تیترو خوندم فک کردم ۱۶- ۱۷ سالشه ولی این دیونه که ۲۷ سالش بوده ! شاید تحت تاثیر مواد مخدر اینکارو کرده باشه!

 4. طبق قانون کایلی و نامزدش و دوستش که اجساد درخونه ی اونها مخفی شده شریک جرم هستن..حتی پدر و مادراشون اگه خبر داشتن وبه پلیس خبر ندادن

  • اقا ارمان حالا چی میشه تکلیفشون ؟؟؟؟؟؟
   پسر خاک بر سر مغز فندقی …….

   • در قوانین ایالات متحده طبق قوانین فدرال و قوانین ایالتی فرق میکنه.ودراین مواردکمتر شاهد قصاص واعدام هستیم و مجازات حبس درنظر گرفته میشه مگر اینکه طرف جانی وقاتل بالفطره بوده ومرتکب چندین فقره قتل شده که موجب رعب ووحشت درجامعه شده و که قاتل رو به مرگ با صندلی الکتریکی یا موارد مشابه به مرگ محکوم میکنن.
    .
    در ایران هم جرم شرکای قتل فرق میکنه ..مثلا اگر حسن وحسین طی یه درگیری محمد رو مورد ضرب وشتم قرار داده که منجر به قتل محمدبشه ومشخص بشه که ضربه نهایی که منجر به قتل شده به سبب ضربه چاقو یا چوب حسن بوده فاعل مستقل یا قاتل اصلی حسن محسوب میشه وحسین بعنوان شریک جرم مجازات کمتری نسبت به حسن داره که معمولا حبس تا ده سال درنظر میگیرن

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*