آخرین خبرها
تعداد بازدید : 3,439

بازیگر زن سرشناس سینما از همسرش جدا می‌شود+ عکس

این سومین طلاق هالی بری ۴۹ ساله است، که از زندگی مشترک خود با مارتینز یک پسر دارد. این زوج در یک اعلامیه مشترک در این باره گفتند : «ما با اندوه زیاد به این تصمیم مشترک رسیدیم. ما با عشق، احترام و تمرکز بر این که چه چیزی برای فرزندمان بهتر است به زندگی ادامه می‌دهیم. ما برای یکدیگر چیزی جز شادمانی در زندگی آرزو نمی‌کنیم.»

هالی بری  تنها زن سیاه‌پوستی که جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن را بدست آورده است. این جایزه سال ۲۰۰۲ برای بازی در فیلم «مهمانی هیولا» به او اهدا شد.

اولیور و بری سال ۲۰۱۳ با هم ازدواج کردند. بری پیش از آن دو بار ازدواج کرده بود که هر دو به طلاق منجر شده بودند.

بازیگر زن سرشناس سینما از همسرش جدا می‌شود+ عکس

خبر آنلاین

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۴ نظر

  1. «ما با اندوه زیاد به این تصمیم مشترک رسیدیم. ما با عشق، احترام و تمرکز بر این که چه چیزی برای فرزندمان بهتر است به زندگی ادامه می‌دهیم. ما برای یکدیگر چیزی جز شادمانی در زندگی آرزو نمی‌کنیم.»

    چه با کلاس!
    حالا طلاق ایرانیها رو بگو…..بدترین آرزوها رو برای هم میکنن و بعد از طلاق هم دست از سر طرف بر نمیدارن و هی تخریبش میکنن.

  2. کاری به ادب و احترام متقابلشون ندارم ولی یعنی هر ۳ تا شوهرش مشکل داشتن ؟ خب این نمی تونه شوهر نگه داره دیگه . بد بخت بچه هایی که از این جور زنها متولد می شن واقعا اسیرن . آخه معلوم نیست از زندگی چی می خوان . بابا ۵۰ سالته . مثلا این باید واسه بچه هاش الگو باشه . هر کاری که لازم بود بکنی توی این ۵۰ سال کردی دیگه . بشین زندگیتو بکن دیگه . تازه مودبم هست .

  3. چقدر باادب از هم جدا شدن …..بازیگرای ما همدیگرو لتو پار میکنن تازه عکساشونم میزارن مردم ببینن

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*