آخرین خبرها
تعداد بازدید : 7,370

پرده برداری شهاب حسینی از مشکلاتش : همسرم هیچوقت از زندگی با من راضی نبوده!

این تجربه فیلدهایی تازه تر بیش از هر چیز به تکرارمکرراتی بازمیگردد که برآمده از پیشنهادات بازیگری پیش رویش است.

شهاب حسینی در گفتگویی تفصیلی هم درباره این تجربیات تازه تر حرف زده و هم دردسرهایی که به واسطه فعالیت مداوم سینمایی زندگی خانوادگی او را تحت الشعاع قرار داده است.

 پرده برداری شهاب حسینی از مشکلاتش : همسرم هیچوقت از زندگی با من راضی نبوده!

شهاب حسینی در کنار همسر و پسر بزرگش

همسرم هیچ رضایتی را تجربه نکرده
به نقل از سیمرغ شهاب حسینی با اشاره به درگیریهای بازیگری که لذت زندگی خانوادگی را از او گرفته بیان می دارد: بچه های من با من خاطرات مشترک زیادی ندارند، آنها همیشه از من محروم بوده اند. همسرم هیچ وقت از زندگی با من رضایتی را تجربه نکرده. من پدرم را از دست دادم در حالی که سالهای آخر نتوانستم او را آن طور که باید ببینم. اینها تقصیر سینماست. واقعا تقصیر سینماست اما در ازای اینها چه به دست آوردم؟…

 پرده برداری شهاب حسینی از مشکلاتش : همسرم هیچوقت از زندگی با من راضی نبوده!

شهاب حسینی و پدر مرحومش

فقط دو کارم با فرهادی به تاریخ پیوسته
شهاب حسینی با اشاره به اینکه تنها نقطه رضایت کارنامه اش همکاری با فرهادی است بیان می دارد: به نظرم فقط دو کارم با فرهادی به موزه تاریخ بشر پیوسته…بیست سال از عمرم را گذاشته ام برای همین دو کار؟ شما کارنامه بازیگران بزرگ را نگاه کنید از بین بیست فیلم واقعا چهارده فیلم خوب دارند.

پرده برداری شهاب حسینی از مشکلاتش : همسرم هیچوقت از زندگی با من راضی نبوده!

عکس جدید شهاب حسینی

زندگی می فروشیم و از حق زن و بچه می گذریم
این بازیگر در جایی از گفتگویش خطاب به مخاطبان سینما بیان می دارد: درست است که بازیگری درآمد خوبی دارد اما دستمزدی که به بازیگران پرداخت میشود بابت زندگی آنهاست. هر شغلی یک چارچوب دارد و یک ساعت مشخص کار اما ما زندگی می فروشیم و از حق زندگی خود و زن و بچه مان می گذریم تا کار کنیم.

وی ادامه می دهد: اما در ازای عمر چه می گیریم؟ همسنگ آن چیست؟ پول؟ این کافی نیست. من می خواهم بدانم کارم می ماند و به درد می خورد. می خواهم صادق باشم.

فیلمفارسیها صادقانه بودند و مردم از آن خاطره دارند
شهاب حسینی با اشاره به خاطرات مخاطبان از فیلمفارسیها اظهار می دارد: الان که نگاه میکنم می بینم خیلی از مردم از فیلمفارسیها خاطره دارند. چرا؟ چون ظاهرا صادقانه بوده اند اما الان چرا این اتفاق نمی افتد؟ در دوران فیلمفارسی آنها هر چه به ذهنشان رسیده ساخته اند اما ما معلوم نیست چه در ذهنمان می گذریم و چه می سازیم.

جوانی مستعد که در مرغداری “چهارصد ضربه” می دید
شهاب حسینی در جایی از گفتگو درباره کمکش به جوانان مستعد بی بضاعت برای ورود به سینما بیان می دارد: جوان شهرستانی را سراغ دارم که از کار عارش نمی آید. او در شهرستان خانه ای اجاره کرده بود که فقط برای دو برادر و مادرش جا داشت و خودش در مرغداری می خوابید ولی آنجا با تلویزیون ۱۴ اینچ “چهارصد ضربه” و “جاده” می دید.

به زودی یک ستاره نوظهور خواهید دید
وی ادامه می دهد: همین آدم مدت زیادیست که با من کار می کند اما یک بار هم نگفت مرا ببین. یکدفعه خدا در ذهنم انداخت که این شخص را ببین و بعد شرایطی پیش آمد که او را برای بازی در یک فیلم پیشنهاد دادم و به شما قول می دهم به زودی یک ستاره نوظهور خواهید دید.

دکتر محمدهادی کریمی مرا در تلویزیون دید و به سینما معرفی کرد
شهاب با اشاره به اینکه دیگرانی هم بوده اند که این کار را در حق وی کرده اند می گوید: دکتر محمدهادی کریمی مرا در یک برنامه تلویزیونی دید و فکر کرد که من به درد بازی در نقش “ماهان” فیلم “رخساره” می خورم. او لطف خودش را کرد و من هم کار خودم را کردم.

 

شهاب حسینی به سینما استعدادهای جدید معرفی می‌کند؟

دست‌اندرکاران فیلم «خورشید نیمه شب» وعده می‌دهند که این فیلم؛ استعدادهایی جدید معرفی خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، فیلم «خورشید نیمه شب» به کارگردانی شبیر شیرازی، اولین تهیه‌کنندگی مستقل شهاب حسینی به شمار می‌آید. او در این فیلم وظیفه انتخاب بازیگر و بازی گردانی را نیز بر عهده دارد و پیش‌بینی می‌شود که این انتخاب‌ها استعدادهای جدیدی برای سینما باشد.

شهاب حسینی برای هیچ یک از نقش های اصلی از بازیگران چهره استفاده نکرده است. او پیشتر در مصاحبه‌های مختلف از عدم ایجاد موقعیت مناسب برای فعالیت استعدادهای جدید در فضای سینما انتقاد کرده بود.

آرمان درویش، سنبل اعظمی، آزاده مهدی زاده و سید علی سجادی بازیگران اصلی فیلم خورشید نیمه شب هستند. درویش پیشتر در فیلم چهارشنبه ساخته سروش محمدزاده بازی کرده و سنبل اعظمی در خورشید نیمه شب برای نخستین بار جلوی دوربین رفته است. آزاده مهدی زاده پیشتر در چند فیلم و سریال که آخرین آنها کیمیا است بازی داشته و علی سجادی بیشتر به عنوان مستندساز و عکاس فعالیت می‌کرده است.

فیلمبردای فیلم خورشید نیمه شب ششم مهرماه در لوکیشنی واقع در نیاوران کلید خورد و گروه همچنان مشغول فیلمبرداری هستند.

این فیلم اولین تولید شهر فرش با مدیریت فرهنگی شهاب حسینی است که هزینه ساخت آن تماما از این شرکت پرداخت شده است.

عواملی که در ساخت این فیلم سینمایی همکاری دارند عبارتند از : کارگردان و نویسنده : شبیر شیرازی، مدیر فیلمبرداری: محمد نامدار، تدوین و مشاور کارگردان: سروش محمدزاده، طراح صحنه و لباس : مجید لیلاجی، صدا بردار: پوریا ملکی، طراح گریم: الهام یعقوبی، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: سامرند معروفی، مدیر تولید و مجری طرح: یوسف وجدان دوست، منشی صحنه: فرشته حجازی، مدیر رسانه‌ای: مهسا همتی، عکاس و فیلمبردار پشت صحنه: منعم کثیرلو، گروه کارگردانی: محمد واحدی، علی پازوکی، یاسمن پازوکی، استوری بورد: نازلی ملکی، گروه فیلمبرداری: محمد حسن پور، حجت یاراحمدی، ابراهیم علیزاده، امیر سروش زاده، علی بیابانی، دستیار صحنه و لباس: سعید هنرمند، بهرام خاموشی افشار و سحر کریمی، مجری گریم: هادی هاشمی و زهرا، دستیار صدابردار: حسین شریفی، جانشین تولید :مهدی چراغی، دستیار مجری طرح: الهام حاج فتحعلی، امور مالی و اداری: فرامرز وجدان دوست، مدیر تدارکات: حامد آزادی، دستیار تدارکات: رامین بهزادی: مصطفی هادی: علی قوامیان، شاپور صفدری، تهیه کننده: شهاب حسینی.

سایر بازیگران: سمانه اسماعیلی، فرزاد حاتمیان، تیمور احسانی، صمد عدالت‌زاده و رها عامری

بیوگرافی شهاب حسینی :

سید شهاب‌الدین حسینی تنکابنی (زاده ۱۴ بهمن ۱۳۵۲ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون، مجری، کارگردان و گوینده ایرانی است.

سید شهاب الدین حسینی تنکابنی درسال ۱۳۵۲ در تهران متولد شد. او اولین فرزند خانواده‌اش است و یک برادر و دو خواهر دارد. تحصیلات دانشگاهی او دررشته روانشناسی دانشگاه تهران بود که آن را به قصد مهاجرت به کانادا ناتمام گذاشت. حسینی در سال ۱۳۷۴ ازدواج کرد، فرزند اولشان به نام محمدامین در زمستان ۱۳۸۲ و فرزند دومشان به نام امیرعلی در تابستان ۱۳۹۰ به دنیا آمدند.[۲] او کار خود را با تئاتر دانشجویی و سپس گویندگی در رادیو آغاز کرد و سپس در برنامه‌ای به نام اکسیژن در تلویزیون ظاهر شد. حسینی در چند برنامه دیگر هم مانند برپا برپا، به رنگ صبح، و سایه روشن به عنوان مجری حضور داشت و با سریال پس از باران پا به عرصه بازیگری گذاشت. او سالهای بعد هم به کار بازیگری و هم اجرا پرداخت. وی بخاطر بازی در فیلمهای سینمایی واکنش پنجم، شمعی در باد و محیا مورد توجه قرار گرفت. حسینی درسال ۱۳۸۶ برای فیلم محیا از جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، موفق به کسب دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد شد، و در سال ۱۳۸۷ در جشنواره بین‌المللی فیلم فجر برای فیلم سوپر استار سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را دریافت کرد. همچنین وی به خاطر فیلمهای پرسه در مه به کارگردانی بهرام توکلی و درباره الی به کارگردانی اصغر فرهادی بازیگر مرد برگزیده چهاردهمین جشن بزرگ سینمای ایران نیز بود. جدایی نادر از سیمین از دیگر آثار مورد توجه اخیر او در عرصه بازیگری است که مورد توجه منتقدین و مردم قرار گرفت.

 پرده برداری شهاب حسینی از مشکلاتش : همسرم هیچوقت از زندگی با من راضی نبوده!

عکس جدید شهاب حسینی در گالری

 پرده برداری شهاب حسینی از مشکلاتش : همسرم هیچوقت از زندگی با من راضی نبوده!

عکس جدید پسر دوم شهاب حسینی

 پرده برداری شهاب حسینی از مشکلاتش : همسرم هیچوقت از زندگی با من راضی نبوده!

عکس پدر شهاب حسینی

 مجله ۲۴ – ویکی پدیا – ایسنا

گرداوری و تنظیم : پرشین وی

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲ نظر

  1. پسر دومش شبیه خود شهاب حسینی هس اما پسر اولش هیچ شباهتی به پدرش نداره

  2. فکر نمی کنم باراول باشه این صحبتها رو گفته قبلا هم شنیده بودم که همسرش از این همه معروفیت راضی نیست

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*