آخرین خبرها
تعداد بازدید : 2,603

جشن تولد مهدی هاشمی در زندان

فاطمه هاشمی در خصوص آخرین ملاقات با مهدی هاشمیگفت: با توجه به تماسی که آقا مهدی با ما دارد مطلع شدیم که دیروز ۱۴ مهر در روز تولدشان عده ای از زندانیان برای مهدی جشن تولد گرفتند.

وی که با انتخاب صحبت می کرد، افزود: مهدی ارتباط بسیار خوبی با دیگر هم بندی های خود گرفته و این مسئله از صحبت های مهدی هاشمی در تماس هایش کاملا اشکار است.

وی ادامه داد: موضوع بسیار مهمی که مدت زیادی است که از جانب ایشان پیگیری می شود پخش کلیه جلسات دادگاه از صدا و سیما است که این درخواست به حدی برای ایشان مهم بوده که حتی مادر من هم طی نامه ای بر این دغدغه مهم مهدی هاشمی تأکید کرده است.

وی در خصوص وضعیت سلامت مهدی هاشمی افزود: با توجه به اینکه پزشک برای ایشان رژیم خاصی را تجویز کرده بودند متأسفانه ایشان نمیتواند در زندان آن را رعایت کند و این به نگرانی ما دامن زده امیدواریم که برای سلامتی ایشان مشکلی ایجاد نکند .

وی افزود:یکی از نگرانی های مهدی هاشمیموضوع بهداشت زندانیان  است. مثلا سارس به شدت موجب آزار زندانیان گردیده همچنین به دلیل عدم رسیدگی بهداری زندان ناراحتی های جسمی در بین زندانیان شیوع پیدا کرده است.

فاطمه هاشمی افزود: اخیرا هم به دلیل عدم نظارت صحیح، زندانیانی که از بیماری های خطرناک رنج می برند در مجاورت سایر زندانیان قرار گرفته اند که این برای سلامت سایر افراد بسیار خطرناک است.

هاشمی اضافه کرد: من بر اساس همین با مکاتباتی که با وزارت بهداشت کردم درخواستی مبنی اعزام نیرو جهت بررسی وضعیت زندانیان را ارسال کردم. قبل از این هم به دلیل مطالب هشدار دهنده ای که مهدی از وضعیت بهداشت زندان در فیس بوک منتشر کرده بود و همینطور پیگیری های زیاد از ناحیه ما مسئولین زندان اقدام به تعویض ملافه ها کرده بودند که این خود قدمی تا حدی کمک کننده است.

جنوب

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۶ نظر

  1. ایران جاییه که نخست وزیر و رئیس مجلس قبلیش توی حبس خانگیه ، اون یکی رئیس جمهور ش که سردار سازندگی بود برای ریاست جمهوری گذشته رد صلاحیت شد ….خیلی از نمایندگان مجلسش ممنوع الخروج و رد صلاحیت شدن …حالا خاتمی هم شانس آورده که فقط ممنوع التصویر و ممنوع الرسانه ایه !مطمئنا در سری بعدی هم احمدی نژاد و روحانی هم تایید صلاحت نخواهند شد …

  2. اون موقعی که مملکت دست پدر ایشون بود و آقا مهدی و برادرانش همه رو داشتن یجا می خوردن باید فکر الانشون هم بودن

  3. من که اشک تو چشمام حلقه زد این صحبتهای فائزه خانوم را شنیدم .
    یارو با خواهر برادرهای محترمش نصف دارائی های مملکت را خوردن و بردن حالا انتظار داره سونا و جکوزی و خاویارش هم تو زندان ترک نشه.

  4. خانوادگی از بس که جاذبه دارن هر جا که میرن دورشون شلوغ میشه خخخخخ …یادمه فائزه هم شش ماه زندون بود و حتی شب عید هم مرخصی نرفت …برای همدردی با مادرانی که بهشون اجازه مرخصی رفتن نمیدادن…کارش شاید ریاکارانه بود ولی باعث شد خیلی ها به سمتش جذب بشن ! از طرفی هم خوبه که همشونو( گردن کلفتها) یه دوره کارآموزی به زندون بفرستن تا بفهمن مردم چی میکشن …

  5. دوستان وقتی کسانی رو واقعا نمی شناسید صرف شایعات یک مشت احمق خدا نشناس مطلبی رو درج نکنید و درباره هیچ کس قضاوت نکنید. خداوند بهتر خانواده بزرگوار آقای هاشمی رو می شناسه
    با نظر آقای قاسم هم موافقم

  6. خدائیش چقدر وضعیت زندان ها با وجود این بیمارها می تونه بد باشه ..یعنی تا یه شخص نفوذی وارد زندان نشه نمیخوان به شیوع یک بیماری مثل سارس رسیدگی کنن …بهرحال درسته ما با این جامعه آماری زندانیان شاید همنشینی نداشته باشیم اما بالاخره اینهام یه روزی ازاد میشن ووارد اجتماع میشن وممکنه بیماری هاشون رو به جامعه ی بزرگتر هم انتقال بدن .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*