آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,675

نامزد بازیگر معروف خودکشی کرد ! + عکس

کاتریونا وایت هنرمند ایرلندی و نامزد سابق جیم کری در خانه اش در لس آنجلس خودکشی کرد.

جیم کری و نامزد سابقش کاتریونا وایت
جیم کری و نامزد سابقش کاتریونا وایت
کاتریونا وایت
کاتریونا وایت

جیم کری از خبر شنیدن خبر درگذشت ناگهانی نامزد سابقش دچار شوک شده است.

کاتریونا وایت هنرمند ایرلندی که مدتی شریک زندگی جیم کری بود در خانه‌اش در لس آنجلس به زندگی خود خاتمه داد.

جیم کری در واکنش به این خبر گفته است که از شنیدن آن دچار شوک شده و از این خبر عمیقا متاثر شده است.

کاتریونا وایت ۳۰ ساله هنرمند چهره پرداز ایرلندی بود که در چند ماه اخیر تصاویرش در کنار جیم کری دیده شده بود. او دوشنبه شب در آپارتمانش در لس‌آنجلس به زندگی‌اش خاتمه داد.

کری با انتشار اعلامیه‌ای نوشت: او به شدت مهربان بود. گل ظریف ایرلندی روحی بسیار حساس داشت و آنهایی که دوستشان داشت و آنهایی که دوستش داشتند برایش اهمیت زیادی داشتند.

او در این اعلامیه وایت را کاتریونای عزیز من خطاب کرده و افزوده است: همه از شنیدن این خبر دچار شوک شده‌ایم.

وایت بر اثر مصرف زیاد دارو جان خود را از دست داده است. مقامات این مرگ را خودکشی خوانده‌اند، اما تعیین قطعی علت این مرگ در دست بررسی است.

وایت ۳۰ ساله بود و کری ۵۳ سال دارد. این دو سال ۲۰۱۲ با هم آشنا شده بودند و رابطه رمانتیکی با هم داشتند. رابطه این دو ماه می امسال (اردیبهشت) قطع شده بود و دوباره تا هفته پیش ادامه یافته بود. اوایل همین ماه کری عکس‌هایی را روی توییترش گذاشته بود که توسط خانم وایت گرفته شده بود.

گفته شده در آپارتمان وایت یک یادداشت هم وجود داشت که در آن به جیم کری هم اشاره شده بود.

جیم کری رابطه پنج ساله‌اش را با جنی مک کارتی بازیگر در سال ۲۰۱۰ خاتمه داده بود. او پیش از این دو بار زادواج کرده بود که به جدایی انجامیده بودند.

وایت در آخرین پیامی که در توییتر پست کرده بود نوشته بود: توییتر دیگر نمی‌خواند. امیدوارم نوری برای عزیزترین و نزدیکترین فرد زندگی‌ام بوده باشم./ مهرنیوز

 

 

مجله اینترنتی آسمانیها۹۰

کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲ نظر

  1. جای اینکه شوکه بشی یه خورده بیشتر بهش توجه میکردی …دلم سوخت برای اون زن ! نمیدونم یه فرد باید به کجا برسه تا همچین تصمیم مهمی بگیره؟

  2. آره باید بیشتر بهش توجه می کرد . مثلا صبحها نون تازه می خرید . ظرفها رو می شست . سورپرایزش می کرد . آخر هفته مسافرت می برد . وسایلشو تعمیر می کرد . خونه رو جارو می کرد . آهان یادم رفته بود گردگیری می کرد . و… شاید ههههی ایجوری خانم دست به خودکشی نمی زد . قابل توجه آسمونی که بهترین راه شناخت عاشق واقعی رو به خانوما یاد داد . باید زودتر به جیم کری یاد می داد اونوقت عشقشونو توپ هم تکونش نمی داد خخخخخخخ .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*