آخرین خبرها
تعداد بازدید : 4,912

عکس های لو رفته از دعوای آنجلینا جولی و بردپیت

آنجلینا جولی ستاره هالیوودی که به تازگی از دنیای بازیگری خدا حافظی کرده است با سیگار کشیدن و بحث و مجادله با همسرش که به صورت مخفیانه عکس برداری شده بود خبر ساز شد.

آنجلینا جولی که مدام در گفتگوها و برنامه های مبارزه با سرطان شرکت می کند خود با سیگار کشیدنش نظر منتقدان را به خود جلب کرد.
آنجلینا جولی و برد پیت ، برد پیت ، عکس جدید آنجلینا جولی
آنجلینا جولی و برد پیت  دربالکن اتاقشان در یکی از هتل های سیدنی استرالیا با هم مجادله ای داشتند که توسط شخصی به صورت مخفیانه عکس برداری شد.
آنجلینا و برد پیت یک سیگار را مشترکا می کشیدند و مدام با حرکات دست و صدای بلند با هم بحث می کردند.
آنجلینا جولی و برد پیت ، عکس جدید آنجلینا جولی ، عکس جدید برد پیت
سایت دیلی میل به نقل از عکاس و شکار کننده ی این تصاویر نوشت: صورت آنجلینا با اشک هایش خیس بود و سعی در متقاعد کردن برد پیت داشت اما برئ پیت به قدری عصبانی بود که صدای فریادش به وضوح شنیده می شد.
آنجلینا جولی و برد پیت ، عکس جدید برد پیت ، آنجلینا جولی
در آخر هم آنجلینا ماند و اشک هایش
آنجلینا جولی و برد پیت ، آنجلینا جولی ، برد پیت
این درحالی است که آنجلینا یکی از دلایل خداحافظی از حرفه ی بازیگری را سپری کردن زمان بیشتری در کنار همسرش عنوان کرد و بارها به خنده و با شوخی گفت: قصد دارم همسر بهتری باشم مثل یک زن خانه دار و خوب!!
منبع : نمناک /ن
کانال تلگرام آسمانیها۹۰

۲ نظر

  1. خوب که چی؟ همه زن و شوهرا دعوا میکنن … ضمنا خبرت تکراری بود و دفعه قبل گفته بودی که در حال تمرین نقش بودن… میگم شاید آنجلینا بخاطر نصایح سلحشور بازیگری رو رها کرده و داره خونه داری می کنه!

  2. چرااینجااینقدرخلوت شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*